ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека"

Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Дунаєвецької міської ради "Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека".

Загальні вимоги до кандидатів: особи, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, здатні за своїми діловими та моральними якостями виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунальної установи культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Особи, які беруть участь у конкурсі, впродовж 30 днів від оголошення подають такі документи:

заяву про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

копію документів, що посвідчує особу;

копію документів про вищу освіту;

відомості про наявність чи відсутність судимості;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми;

дві фотокартки розміром 4х6 см;

копію військового квитка (для чоловіків).

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку комунальної установи Дунаєвецької міської ради "Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека" на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів – 07 березня 2019 року.

Дата початку формування конкурсної комісії – 07 березня 2019 року.

Умови й терміни проведення конкурсу: за рішенням конкурсної комісії до участі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру». Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення терміну приймання документів.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 32400, м. Дунаївці, вул. Красінських,12, кабінет 3, Центр надання адміністративних послуг.

За додатковою інформацією звертатися до начальника управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради, кабінет 3 або за телефоном (098)7946431.

Опрелюднення документів кандидата.

Сидорович О.А.

Наказ про оголошення конкурсу

Наказ про створення комісії

Протокол 1

Протокол 2

Призначення Сидорович О.А.

Контракт Сидорович О.А.