Конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Дунаєвецької міської ради "Дунаєвецька школа мистецтв"

18.07.2019

Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради у зв’язку з закінченням контракту оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Дунаєвецької міської ради "Дунаєвецька школа мистецтв".

Загальні вимоги до кандидатів: особи, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, здатні за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунальної установи культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Особи, які беруть участь у конкурсі, впродовж 30 днів від оголошення подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

- відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку комунального закладу Дунаєвецької міської ради "Дунаєвецька школа мистецтв" на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів – 18 липня 2019 року.

Дата початку формування конкурсної комісії – 18 липня 2019 року.

Умови й терміни проведення конкурсу: за рішенням конкурсної комісії до участі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру». Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення терміну приймання документів.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 32400, м.Дунаївці, вул. Красінських, 12, кабінет 3, Центр надання адміністративних послуг.

За додатковою інформацією звертатися до начальника управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради, кабінет 3 або за телефоном (098)7946431.

Спеціаліст І категорії                     Ж. Матвеєва

Наказ про оголошення конкурсу.

Наказ комісія.

Протокол №7.

Протокол №8.

Грідін С.В., документи.