Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Гранти для підтримки участі у торговельних заходах

24.02.2020

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки на впровадження діяльності, спрямованої на організацію торгових місій, зокрема на відвідування та участь у виставках та торговельних шоу.

Для кого?

Для неурядових організацій, приватних підприємств бізнес-асоціацій, та інших організацій з підтримки бізнесу

Для чого?

Для впровадження діяльності, спрямованої на допомогу у плануванні, організації торгових місій, зокрема на відвідування та участі груп підприємств у виставках та торгових шоу.

Зокрема:

- участь груп підприємств у торговій місії (-ях) за межами України;

- участь груп підприємств з колективним стендом/павільйоном у виставці/торговому шоу за межами України;

- маркетингові діяльність/заходи, що проводиться в Україні або за її межами у доповнення до участі у виставці/торговому шоу;

- участь потенційних закоронних партнерів та/або клієнтів у виставці/торговому шоу в Україні (торгові місії до Україні).

Документи, необхідні для подання заявки:

- грантова заявка (Додаток А);

- деталізований бюджет гранту (Додаток B);

-свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- повноваження / регулівні нормативні положення (Додаток С);

- необхідні засвідчення (Додаток D).

Сума кожної грантової угоди становитиме орієнтовно 1 250 000 грн.

Детальна інформація за посиланням: http://bit.ly/2RYrp6k

Підприємства мають право на отримання гранту, але запропонована ними діяльність повинна включати інші підприємства у якості прямих бенефіціарів. Від реалізації такої грантової діяльності вигоду повинні отримати як заявник, відібраний для надання гранту, так і інші підприємства. Заявники повинні навести факти, які обгрунтують і продемонструють потенціал для збільшення обсягів продажів та/або залучення інвестицій в результаті реалізації запропонованої грантової діяльності.

Всі запитання щодо цього запиту на слід надсилати на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-007» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.