Склад постійних комісій

Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення:

1

Жовнір Руслан Євгенович

Голова комісії від  Дунаєвецької  районної  у Хмельницькій області організації  партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Члени комісії:

2

Хряпченко Ольга Олексіївна

від  Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи»

3

Срюбко Олександр Олександрович

від політичної партії Дунаєвецької районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання  «Батьківщина»

4

Мудрик Костянтин Михайлович

від  Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи»

 

5

Гринівецька Аліна Станіславівна

від Дунаєвецької районної партійної організації Аграрної партії України

6

Кобилянська Альона Костянтинівна

від   Дунаєвецької  районної  у Хмельницькій області організації  партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

7

Купчик Ярослав Олегович

від  Дунаєвецької  районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП‘‘

 

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зв’язків з виконавчими структурами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації:

 

1

Лук’янова Людмила Володимирівна

Голова комісії від Дунаєвецької  районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Члени комісії:

 

 

2

Коломієць Наталя В’ячеславівна

від   Дунаєвецької районної партійної організації Аграрної партії України

3

Поліщук – Поплавська Олена Целестинівна

від політичної партії Дунаєвецької районної організації Всеукраїнського обєднання «Свобода»

4

Поліщук Юрій Степанов

від Дунаєвецької районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання  «Батьківщина»

5

Тімош Микола Васильович

від   Дунаєвецької районної партійної організації Аграрної партії України

 

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

 

1

Сусляк Дмитро Анатолійович

Голова комісії від Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи»

Члени комісії:

2

Ясінський Олександр Вікторович

від Дунаєвецької  районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП‘‘ заступник голови

3

Матіяш Павло Вікторович

від   Дунаєвецької районної партійної організації Аграрної партії України

4

Лігоцький Віталій Йосипович

від Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи»

5

Мазур Микола Вікторович

від   Дунаєвецької районної партійної організації Аграрної партії України

6

Кушнір Олександр Володимирович

від Дунаєвецької  районної  у Хмельницькій області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

7

Матвеєва Юлія Миколаївна

ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ  СПРАВИ», секретар комісії

 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг:

 

1

Красовська Людмила Євгенівна

Голова комісії від Дунаєвецької  районної  у Хмельницькій області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Члени комісії:

2

Дебре Ігор Костянтинович

від  Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи»

3

Кісілюк Анатолій Йосипович

від  Дунаєвецької районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання  «Батьківщина» Хмельницької області заступник голови комісії

4

Білан В’ячеслав Станіславович

від  Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи»

5

Буяр Лілія Петрівна

від   Дунаєвецької районної партійної організації Аграрної партії України

6

Маркітан Олександр Олександрович

від  Дунаєвецької  районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –

УКРОП»

7

 Тіщенко Сергій Миколайович

ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», секретар комісії


Комісія з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища:

1

Кобилянський Сергій Михайлович

Голова комісії від Дунаєвецької районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Члени комісії:

2

Коричак Володимир Миколайович

ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ  СПРАВИ»

3

Монастирський  Анатолій Валерійович

від  Дунаєвецької районної організації політичної партії «За конкретні справи» - заступник комісії

4

Кушнір Михайло Васильович

від Дунаєвецької районної партійної організації Всеукраїнського обєднання  «Батьківщина» Хмельницької області

5

Станіславов Петро Адамович

від Дунаєвецької  районної  у Хмельницькій області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

6

Пантіліймонов Ярослав Анатолійович

ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ  СПРАВИ», секретар комісії

7

Кріль Юрій Володимирович

від  Дунаєвецької  районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»