Оголошення про конкурс на посаду адміністратора ЦНАПу

Спеціаліст з питань містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради.

Дунаєвецька міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу архітектурну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж організаційної та професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років, вільно володіють державною мовою та мають навики роботи на ПЕОМ.

До конкурсної комісії необхідно подати: заяву, особову картку (форма № П2-ДС); копію документа про освіту; паспорта (1, 2, 11 сторінки), декларацію про доходи за 2015 рік (Форма 001-ДС), автобіографію, дві фотокартки розміром 4х6 см., медичну довідку про стан здоров’я (Форма 133-о), копію військового квитка (для чоловіків).

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 32400, Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. Гагаріна, 16, Дунаєвецька міська рада.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу звертатися до начальника відділу організаційної та кадрової роботи, або за телефоном 3-18-99

  • 1 (current)
  • 2
  • >