Порядок денний засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради 08.11.2017р.

Порядок денний засідання ради підприємців 11 .10.2017р. Порядок денний

Європейський банк розвитку та реконструкції пропонує

Інформацію підготував заступник голови Ради підприємців Городецький В.В.

Список Ради підприємців Дунаєвецької ОТГ До уваги громадян!

Благодійна акція

З ініціативи небайдужих громадян міста Бакуліч Ольги Дмитрівни та Туза Олександра Михайловича в магазині «Гуртовня Калина» вул. Шевченка 116/1 ФОП Сливко Валинтина Сергїївна та магазині «Дарина» вул. Франца-Лендера, 20 ФОП Кмитюк Данило Михайлович були виділенні місця та встановлені  полиці з написом: "Потребуєш – візьми, можеш – поклади" на які кожна не байдужа людина, може за власним бажанням придбати у магазині та покласти на полицю товари першої необхідності для підтримки малозабезпечених верств населення, а кожен хто потребує може взяти дані товари безкоштовно. Ідея не нова. Такі ж соціальні акції вже кілька місяців діють в інших містах України. Продавці кажуть: скільки людей туди кладуть, приблизно стільки ж звідти і беруть.

Рада підприємців звертається з проханням до власників магазинів не тільки міста, а усієї нашої громади виділити місця і розмістити такі полиці у своїх магазина з написом "Потребуєш – візьми, можеш – поклади".

 

Голова Ради підприємців                                 Сливко Г.М.

ЗВЕРНЕННЯ ДО СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ГОСПОДАРЮЮЧИХ НА ТЕРИТОРІЇ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

За поданням Міжконфесійної Духовної ради, підтриманою Дунаєвецькою міською радою, з метою дотримання споконвічних християнських цінностей святкування ВЕЛИКОДНЯ, Рада підприємців рекомендує:

1) суб’єктам підприємницької діяльності, що функціонують у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами: 15 квітня 2017 року утриматись від реалізації алкогольних напоїв;

2) суб’єктам підприємницької діяльності, що функціонують у галузі громадського харчування: 13, 14 та 15 квітня 2017 року утриматись від проведення розважальних заходів.

Мешканцям громади, з метою уникнення можливих незручностей, пропонується завчасно здійснити придбання алкогольних напоїв (до 15 квітня 2017 року).

Водночас міська рада звертається до всіх суб’єктів підприємницької діяльності, по можливості, надати своїм працівникам вихідний день 16 квітня.

Зразок Перспективного плану роботи Ради підприємців Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади

Зразок Перспективного плану роботи Ради підприємців Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕЛЕКТРОННА ПЛАТФОРМА UP.ME – НОВА СИСТЕМА ВЗАЄМОДІЇ МІЖ ДЕРЖАВОЮ, БІЗНЕСОМ І СУСПІЛЬСТВОМ»

02 березня 2017 року у м. Хмельницькому було проведено інформаційно – практичну конференцію «Всеукраїнська електронна платформа UP.ME – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством» в якій взяли участь голова Ради підприємців Сливко Геннадій Миколайович, головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та комунального майна  міської ради Дудка Тетяна Вікторівна та начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Тиран Тетяна Миколаївна.
Всеукраїнська електронна платформа UP.me – це програмно-апаратний комплекс з модульною інформаційно-комунікативною інфраструктурою, набором IT-рішень та інструментів, які створюють єдиний онлай-простір (екосистему) для ефективної взаємодії між державою, бізнесом та суспільством.
 За ініціативи Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та при підтримці Хмельницької обласної державної адміністрації і Хмельницької торгово-промислової палати, пройшла унікальна подія державного рівня – обласна інформаційно-практична конференція «Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нова система взаємодії між державою, бізнесом і суспільством».
Організатори конференції презентували переваги створення єдиного національного цифрового простору для взаємодії держави, бізнесу та суспільства. Україна стала першою країною у світі, де Група компаній UP.me реалізувала запуск Всеукраїнської електронної платформи, що об’єднує органи державної влади, громадські організації, наукові установи та заклади освіти, виробників товарів і послуг, дистриб’юторські і роздрібні мережі, операторів електронної торгівлі, споживачів товарів і послуг тим самим створюючи екосистему ефективного бізнес-партнерства на національному рівні.
В рамках Конференції пройшли виступи та дискусії за участю т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного, представників місцевої влади, керівників громадських організацій, науковців, керівників вищих навчальних закладів, представників бізнесу.
Виступаючи перед присутніми Олег Вікторович зазначив, що сьогодні в державі гостро постає питання впровадження новітніх конкурентоспроможних інформаційно-комунікаційних технологій в усі сфери суспільного життя, зокрема в діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Використання сучасних технологій призведе, в тому числі, до детінізації економічних відносин та підвищенню ВВП.
Посадовець також відмітив, що маючи висококваліфікованих, найкращих спеціалістів в ІТ-сфері, Україна не може стояти осторонь світових тенденцій, займаючи передостанні місця у світових рейтингах з розвитку та впровадження сучасних технологій! Ми маємо всі ресурси та можливості для розбудови нашої країни і маємо їх використовувати! Нам необхідно модернізувати «класичні» сектори економіки (виробництво, торгівля, надання фінансових і банківських послуг тощо) та забезпечити їх перехід у «цифровий» формат.
“Всеукраїнська електронна платформа UP.me реалізовує масштабні загальнонаціональні завдання по створенню ефективного онлайн-середовища для державних і громадських структур, усіх форм бізнесу і споживачів, наукових і освітніх установ. Платформа увібрала в себе найкращий світовий досвід у сфері цифровізації та впровадження найсучасніших інформаційно-комунікаційних технологій. Це є національна екосистема, створення якої є вимогою часу та суспільства”, – підсумував Олег Гуменний.
Продовжуючи тему дискусії, В’ячеслав Биковець, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України відмітив, що малий та середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, без якого не може стало розвиватися жодна держава. За рахунок відкриття підприємцями власної справи в державі знижується рівень безробіття та одночасно збільшується рівень доходів населення, що в свою чергу, призводить до зростання сукупного попиту та збільшення виробництва. Також за словами виступаючого, мале та середнє підприємництво допомагає державі вирішувати економічні та соціальні проблеми, адже створюється конкурентне середовище та умови для функціонування приватного капіталу, створюються додаткові робочі місця, запроваджуються програми професійного навчання, підвищується привабливість країни для іноземних інвестицій, на краще змінюється структура і якість внутрішнього валового продукту.
На думку В’ячеслава Михайловича, Всеукраїнська електронна платформа UP.me створена саме для вирішення головних завдань підприємств малого та середнього бізнесу, як сучасний потужний канал для реалізації товарів та послуг, та платформа для залучення інвестицій.
Висловила своє бачення з вищевказаного питання і Наталія Бєлякова, президент Хмельницької торгово-промислової палати: «Пріоритетним завданням для нас є сприяння розвитку внутрішньої та міжнародної торгівлі та залучення інвестицій в економіку України, із впровадженням кращих світових практик. Всеукраїнська електронна платформа UP.me – це комфортний доступ до ринків та інформації для всіх її учасників. Це інструмент для використання сучасних технологій задля отримання вільного та рівного доступу до електронних послуг за допомогою єдиного ресурсу. Саме в результаті впровадження Всеукраїнської електронної платформи буде створене сприятливе бізнес – середовище, що сформує позитивний міжнародний імідж країни, від якого виграють всі».
На завершення Конференції Сергій Луцюк, керівник проекту Всеукраїнська електронна платформа UP.me зазначив, що протягом останніх десятиліть світ стрімко рухається до економіки нового типу, у якому новітні інформаційні технології та цифрова трансформація є вирішальними факторами, що визначають конкурентоздатність як на рівні держави, так і на рівні окремих підприємств.
Як зауважив Сергій Володимирович, згідно прогнозів провідних вчених та світових експертів протягом 10-15 років усі сфери життєдіяльності у державі будуть переведені у цифровий формат, що сприятиме підвищенню ефективні взаємодії між державою, бізнесом та суспільством.
“Спільна робота провідних фахівців з різних сфер науки, бізнесу, державних структур, громадських та профспілкових організацій дозволила створити багатофункціональну технологію, що складається з організаційних методик та інструментів, а також економічних стимулів для наповнення та функціонування Всеукраїнської електронної платформи UP.me, яка забезпечує перехід в цифровий простір усіх секторів життєдіяльності у суспільстві», – додав керівник проекту.