Захід працівників культури

У Гутояцковецькому та Ксаверівському СЗК відбувся спільний  захід працівників культури Тхожевського Віталія та Болюх Нелі  в рамках атестації працівників сільських клубних закладів "Жінка наша славна берегиня". Працівники культури у концертній програмі зуміли представити роботу усіх гуртків, що працюють при СЗК. З словами вдячності до глядачів, учасників заходу, гостей звернулась староста сіл залучили до участі у святі дітей, молодь та людей старшого покоління. Захід пройшов на хорошому рівні,вдало підібрані номери художньої самодіяльності створювали доброзичливу атмосферу свята. Виступи аматорів художньої самодіяльності  справили гарне враження на жителів села.

ДОБРЕ СЛОВО ПРО ДОБРІ СПРАВИ

Чи часто ми задумуємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять вони це ­ безкорисно, доброзичливо, від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Історія людства багата на приклади благодійництва – добровільного, безкорисливого надання без­посередньої допомоги для покращення життя суспільства. А тим паче коли такі люди живуть далеко за межами свого рідного села чи міста, але пам’ятають про своє коріння і підтримують зв’язки з односельцями.

Староста с. Великий Жванчик Оксана Юрейко висловлює щиру подяку Федькову Віктору Васильовичу за те, що в цей скрутний час він знайшов можливість за власні кошти закупити інвалідний візок для учасник бойових дій, інваліда Конон Ніни Миколаївни.

Нехай добрі справи, які творить, Віктор Федьков сторицею повертаються до нього та його родини. Від усього серця бажаємо йому невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів та задумів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю й допомогу у вирішенні ­нагальних питань соціально-економічного розвитку села.