Привітання зі святамиПривітання з Днем медичного працівника

дата створення: 2019-06-16

   У День медичного працівника висловлюю найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії. Тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю, страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя, адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни та її благополуччя.
   Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким.
   Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

   З повагою міський голова                  Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ДОНОРА КРОВІ

дата створення: 2019-06-14

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ.

Донорство – важлива громадська діяльність, що допомагає зберегти тисячі людських життів. Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, адже чим більш складні та сучасні методи лікування застосовуються лікарями, тим більше крові витрачається для лікування пацієнтів.

Шановні донори! Вітаю всіх вас і висловлюю щирі слова подяки. Ви сьогодні справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» по-латинськи означає «дарувати». Цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров, при цьому не отримуючи особливої винагороди за це. Спасибі вам за те, що ви даруєте людям можливість на порятунок, адже життя людини – найвища цінність на землі, а його порятунок – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині, й надалі продовжуйте цю благородну місію…

З повагою міський голова           Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з Днем журналіста

дата створення: 2019-06-06

Шановні майстри слова!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

У цей святковий для Вас день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

З повагою міський голова           Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з всесвітнім днем довкілля

дата створення: 2019-06-05

   Шановні жителі громади!
   Сьогодні, 5 червня - всесвітній день охорони навколишнього середовища. Не забуваймо, що ми всі живемо на одній планеті, і, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі, своїм нащадкам. З такої прекрасної нагоди давайте зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля: можна відмовитись від поїздки автотранспортом, посадити дерево, а то й просто нарешті прибрати сміття в своєму дворі, - кожен для себе сам має вирішити силу свого внеску у таку благородну справу. Об'єднавши свої зусилля, ми можемо зробити навколишній світ кращим, і надалі не забувати про охорону довкілля та збереження природних скарбів.

   Саме від нас залежить наше майбутнє!

З повагою міський голова           Веліна Заяць

Детальніше...


ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

дата створення: 2019-05-31

   У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

   Від усього серця вітаю Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Це свято не лише дітей, а й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

   Бажаю, щоб діти у всьому світі, щохвилини були радісними і щасливими. Немає більшого щастя аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Прошу всіх: зігрівайте теплом і любов’ю кожне дитяче серце щодня, об’єднуйте зусилля заради нашого та їхнього спокійного майбутнього, нехай маленькі дунаївчани ростуть достойними людьми, стають гордісттю нашого міста та нашої держави. Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, сяючих посмішок та щасливого дитинства!

   З повагою міський голова                       Веліна Заяць

Детальніше...


Вітання до свята останнього дзвоника

дата створення: 2019-05-24

      Дорогі випускники!
      Здається, зовсім недавно ви переступили поріг школи, як першокласники, а сьогодні залишаєте її назавжди. Ви гідно подолали першу важливу сходинку на життєвому шляху. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами.

       Вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!
       З повагою міський голова                  Веліна Заяць

Детальніше...


Вітання з Днем Героїв!

дата створення: 2019-05-23

   23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, упівців, Героїв Небесної Сотні. В цей день маємо можливість наповнитись гордістю за наших предків, які поклали голови у боротьбі за незалежність України. Завдяки їхній жертовності ми можемо вільно дихати й ступати по рідній землі.

   День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

   Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

   СЛАВА УКРАЇНІ!

   ГЕРОЯМ СЛАВА!

   З повагою міський голова           Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з Днем Європи

дата створення: 2019-05-18

   Дорогі дунаєвчани!

   Щиро вітаю Вас з Днем Європи!

   Саме в ці дні українці мають нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку об’єднаної Європи.
   Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного українця.
   Бажаю всім дружнього спілкування, миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

   З повагою міський голова              Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з Міжнародним днем музеїв

дата створення: 2019-05-18

   Шановні працівники музеїв!

   Щиро вітаю Вас з професійним святом!

   В Україні День музеїв виходить далеко за межі професійного свята. Цей день має, без перебільшення, загальнонаціональну вагу. Адже здатність зберігати і примножувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і розвиненість будь-якої нації.

   Переконана, що Ваш високий професіоналізм, самовідданість і надалі сприятимуть розвитку духовності, підвищенню рівня освіченості жителів нашої держави, утвердженню гуманістичних ідей в суспільному житті.

   Висловлюю Вам, шановні працівники музеїв, щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії. Сердечно бажаю Вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров'я та щастя, непохитної віри у світле майбутнє України.

   З повагою міський голова              Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з Міжнародним днем сім'ї

дата створення: 2019-05-15

   Немає міцніше на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім'я. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама.

   Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї, Вам хочеться побажати: нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть Вам вірною опорою. Бажаю  взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай сім'я завжди буде міцна скеля, захист від негараздів і розради в неприємності. Любові, краси, доброго майбутнього, достатку і спільного розвитку!

Благополуччя і добра Всім сім'ям!

 З повагою міський голова              Веліна Заяць

Детальніше...


День пам’яті та примирення

дата створення: 2019-05-08

   У День пам’яті та примирення ми віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму.

   Ця пам’ятна дата підкреслює головну цінність – людське життя. Адже шляхетність вчинків не залежить від громадянства та національності. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення. Ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. І це свято як ніколи актуальне для сучасної України. Історія доводить, що всі війни завжди закінчуються миром. І дуже важливо, щоб після завершення війни на Сході нашої держави разом з миром наша країна отримала й примирення.

   Слова безмежної вдячності і шани висловлюємо сьогодні Вам, дорогі ветерани! Турбота про Вас – наш святий обов’язок. Отож будемо старатися виконати його гідно. Ваша самовідданість, моральні принципи, патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в скарбниці нашого народу.

   З повагою міський голова         Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Привітання з Днем Праці

дата створення: 2019-05-01

   Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада щиро вітає усіх з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.

   Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

   Нехай це чудове свято додасть усім наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.

   Щиро бажаємо Вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.

    З повагою міський голова              Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Привітання з Днем Прикордонника

дата створення: 2019-04-30

   Дорогі ветерани-прикордонники!

   Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу.

   Бажаємо Вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

   Нехай любов до України й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

   З повагою міський голова              Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Привітання з Великоднем

дата створення: 2019-04-28

- Христос воскрес!
- Воістину воскрес!

З великою радістю вітаю вас з Великим Днем Божого Воскресіння! Це свято – суть нашої віри. Це свято вічного Божого духа, чия частка дарована кожному з нас.

Щиро радіймо великому й величному святу. Нехай же в ці дні сповниться вселенської Христової радості кожна українська душа.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну. Нехай же воскреслий Господь благословить Україну і всіх нас на мирне і щасливе майбутнє.


З повагою міський голова                       Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з Всесвітнім Днем охорони праці

дата створення: 2019-04-28

   28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці!
    Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.
   Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні вже тринадцятий рік поспіль, привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.
   Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада вітає та щиро бажає усім працівникам галузі та фахівцям, які безпосередньо слідкують за безпекою праці, доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, ясного травневого неба, сімейного тепла та затишку.

З повагою міський голова                 Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Привітання з Благовіщенням Пресвятої Богородиці

дата створення: 2019-04-07

Шановні Дунаєвчани!
Вітаю з великим християнським святом — Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Нехай все в житті приносить душевне задоволення, спокій, мир і гармонію. Хай дім наповниться затишком і достатком. Нехай чистими будуть помисли і дії. Щастя вам, добрих звісток, добра і любові. Нехай ваша віра буде непохитною!

З повагою міський голова                       Веліна Заяць

Детальніше...


Вітання з днем внутрішніх військ МВС України

дата створення: 2019-03-26

      Шановні військовослужбовці внутрішніх військ МВС України !
      Внутрішні війська - це гордість нашої молодої незалежної держави. В їх рядах служать справжні патріоти, мужність і відвага яких у справі захисту конституційних прав і свобод громадян, надійної охорони і оборони важливих державних об'єктів, боротьби зі злочинністю знайшли глибоку пошану в народу.
      Від імені міської ради та особисто від себе щиро вітаю Вас з професійним святом! Бажаю міцного здоров’я, добра та миру. Нехай ваші професійні успіхи будуть ще вагомішими, а в родинах панують мир, злагода і достаток.

З повагою міський голова                       Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


ВІТАННЯ З ДНЕМ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

дата створення: 2019-03-25

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада вітає Вас з професійним святом – Днем працівника Служби безпеки України.
Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану.
Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди. Нових професійних досягнень і добробуту Вашим родинам! Невичерпної енергії, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як Ваша.

З повагою міський голова                 Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Вітання з Днем працівника податкової та митної справи України

дата створення: 2019-03-18

      Шановні працівники податкової та митної справи України!

      Щиросердечно вітаємо Вас з професійним святом!

      Від Вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни. Вами забезпечується вирішення важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку й нових професійних здобутків. Нехай Ваша робота приносить лише користь нашій державі!
 

З повагою міський голова                                     Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Привітання міського голови з 8 березня!

дата створення: 2019-03-07

      Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки.
      Дорогі жінки від усього серця щиро вітаю Вас з Днем жінки і весни. І хочу побажати в чудове свято поваги і розуміння від колег захоплення від оточуючих, любові  теплоти від рідних сердець, задоволення і насолоди від життя, приємних сюрпризів та добрих подарунків від долі. Бажаю справжнього жіночого щастя і нев’янучої краси.

З повагою міський голова                 Веліна Заяць

Детальніше...


  • 1 (current)
  • 2
  • 3
  • >