http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/07/2018-03-07_4346/images/images-91330.png

Чемпіонат Дунаєвецького району з футзалу - завершено!

дата створення: 2018-03-07

Іграми фінального етапу, що відбулися минулої неділі, завершився чемпіонат Дунаєвецького району з футзалу сезону 2018 року, який тривав майже місяць.

В цьогорічному чемпіонаті приймали участь 24 команди, 14 з яких є представниками Дунаєвецької міської ОТГ, 5 команд Дунаєвецької селищної ОТГ, 4 команди Маківської ОТГ та одна команда зі Смотрича.

Спочатку змагання проходили у 4 групах, за круговою системою. Дві кращих команди кожної підгрупи проходили в фінальну частину,

Всі фінальні ігри, як у Вищій, так і в Першій групах згідно очікуванням пройшли динамічно та видовищно, викликаючи жвавий інтерес у вболівальників.

В цікавій та напруженій зустрічі за ІІІ-ІV місця у Вищій групі зустрілись команди: ДЮСШ м.Дунаївці та ФК «Міць» с.Міцівці. Основний час завершився з нічийним рахунком 3:3. І тільки серія «шестиметрових» ударів виявила переможців. Бронзові нагороди, дістались юним дунаєвчанам.

А в грі за звання чемпіона у Вищій групі, перемогу святкувала ще одна команда Дунаєвецької міської ОТГ, здолавши з рахунком 4:2 своїх надзвичайно міцних суперників з талановитого, майстерного ФК «Студениця» с.Томашівка.

Запеклі поєдинки відбулися також у Першій групі.

Чемпіоном району стала збірна команда с.Рахнівка. Срібні та бронзові нагороди дісталися відповідно командам РЕМ м.Дунаївці та «Колос» с.Зеленче.

Дунаєвецький МЦ ФЗН "Спорт для всіх" та районна федерація футболу дякують суддівської колегії: Валерію Карпову, Костянтину Боднару, Олегу Дорошенко, Ярославу Мазуру та медичній службі: Дмитру Бабчинскому, злагоджена дія яких забезпечила чітке проведення ігор чемпіонату.

Дякуємо вболівальникам, мешканцям м.Дунаївці та громади, гостям та друзям з сусідніх громад за активну підтримку свої команд!

Нагородження чемпіонів та призерів чемпіонату відбудеться 10 березня 2018р.

Користуючись нагодою хочу гостинно запросити вболівальників на ігри Фінального етапу Чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу, що пройдуть у суботу 10 березня в ігровому залі міського спорткомплексу.

Початок ігор: 10.00 год.Читайте такожІ нині тільки вам освідчуюсь в любові

дата створення: 2018-03-16

Саме під таким лейтмотивом, 15 березня, у приміщенні Дунаєвецької міської бібліотеки, пройшла зустріч письменника та журналіста, нашого земляка, Володимира Шевченка із поціновувачами його творчості, колегами по журналістському перу, друзями та однодумцями, підростаючим поколінням громади. Завітала на зустріч зі знаменитим митцем і керуюча справами Дунаєвецької міської ради Галина Панасевич.

«Чи є у Вас щось спільне із Тарасом Григоровичем?», - вже традиційно для Володимира Шевченка лунає запитання на початку знайомства із митцем. Проте подолянин тільки віджартовується, мовляв можливо і є, адже Кобзар бував у нашому краї, тільки от чи можна пов’язати їх у родинні зв’язки – достеменно невідомо.

Детальніше...


Участь міського голови у заході “Інструменти діалогу на рівні громади: перешкоди та досягнення

дата створення: 2018-03-14

Сьогодні, 14 березня 2018, у місті Києві міський голова Веліна Заяць взяла участь у заході “Інструменти діалогу на рівні громади: перешкоди та досягнення” у рамках проекту «Розбудова інфраструктури миру в Україні» за сприяння Міністерства з міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UKAID).

Метою заходу стало підвищення рівня обізнаності про діалог як механізм прийняття рішень на місцевому рівні та запропонувати конкретні заходи для інституціоналізації діалогу.

Детальніше...