http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/07/2018-03-07_5614/images/images-50608.jpg

Привітання з святом 8 березня від міського голови

дата створення: 2018-03-07

Шановні жінки!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу.

Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів.

Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі.

Шановні жінки, висловлюємо вам вдячність за працю на благо нашої громади, за підтримку та душевну щедрість. Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов та мир!

Зі святом вас, дорогі жінки!

Міський голова                                                          Веліна ЗаяцьЧитайте такожБезкоштовні пластичні операції

дата створення: 2018-05-07

В Одесі, з 19 по 25 травня, канадські хірурги спільно з українськими колегами проводитимуть безкоштовні пластичні операції для військовослужбовців, поранених під час бойових дій на сході України, та постраждалих учасників Революції гідності.

Пластичні операції проводитимуть на обличчі та верхніх кінцівках, усуватимуться посттравматичні черепно – лицеві деформації, дефекти м’яких тканин та рубці. За шість років в Україні закордонні хірурги безкоштовно прооперували більше сотні пацієнтів!

Якщо ви або ваші рідні, друзі, знайомі потребують допомоги – обов’язково звертайтесь за номером:

097-952-50-32 або пишіть на електронну адресу: canadaukrainefoundation@gmail.com

Детальніше...


Форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки».

дата створення: 2018-06-20

20 червня 2018 р. у м. Хмельницькому відбудеться Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки». Організаторами Форуму виступають: Хмельницька обласна рада; Хмельницька обласна державна адміністрація; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад»; Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; Хмельницький університет управління та права, Хмельницький відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», об’єднані територіальні громади Хмельниччини. Форум проводитиметься за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Детальніше...