http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/07/2018-03-07_6795/images/images-42673.jpg

Охорона та збереження первоцвітів!

дата створення: 2018-03-07

З метою збереження первоцвітів посилення державного контролю за охороною, збереженням та відтворенням біологічного різноманіття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин, та виконання Законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України", забороняється їх продаж. Відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою накладення штрафу.

Закликаємо проявляти екологічну свідомість – не купувати, не продавати і просто не зривати весняних квітів, що стане значним вкладом у збереження унікальної природи.



Читайте також



По стежках книжкового літа

дата створення: 2018-06-07

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок.

Не стала винятком і Дунаєвецька міська бібліотека. Для корисного і веселого відпочинку бібліотека організовує і проводить заходи в рамках Програми літнього читання. 

Детальніше...


Привітання Дунаєвецького міського голови з Днем Прапора України

дата створення: 2018-08-23

Шановні жителі Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято всіх поколінь українців.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України, захисту територіальної цілісності нашої держави, який єднає усіх нас та веде вперед. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню...

Детальніше...