http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/08/2018-03-08_2963/images/images-69761.jpg

Термінове повідомлення

дата створення: 2018-03-08

КП «Міськводоканал» ДМР повідомляє, що о 8:55 на водонасосній станції "Бобова криниця". Дунаєвецький РЕМ у звязку з аварією на лініях електропередач, провели аварійне відключення електроенергії, що в свою чергу призвело до припинення водопостачання міста. Відновлення електроенергії відбулося о 10:20 за цей період мешканці могли відчути на собі перебої з водопостачанням. Отже з 10:20 водопостачання міста працює в звичному режимі. КП «Міськводоканал»  просить мешканців міста віднестись з розумінням до даної ситуації. Читайте такожВідкритий обласний турнір з міні-футболу пам'яті Романа Шухевича

дата створення: 2019-03-18

В м.Хмельницький 16 березня ц.р., під патронатом Хмельницького міського голови Олександра Семчишина, відбувся Відкритий обласний турнір з міні-футболу пам'яті Романа Шухевича.

Детальніше...


Привітання міського голови з Днем святого Миколая

дата створення: 2018-12-19

                       Шоновні друзі!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Давайте дружно повіримо в чарівну добру казку! Нехай Святий Миколай допоможе нам стати добріше, чистіше, терпиміше. Забудьмо образи, нещастя. У домівках нехай панує мир і спокій, оточують вас хороші друзі, а Господь завжди оберігає. Нехай це свято принесе вам успіх, щастя і гарний настрій. Благополуччя, достатку і добра вам у всьому.

Міський голова                          Веліна Заяць

Детальніше...