http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9532/images/images-75447.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9532/images/images-18057.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9532/images/images-96541.jpg

«Дарую музику тобі…»

дата створення: 2018-03-12

Подивіться – сьогодні за вікном початок весни. Надворі ще холодно і сніжно, але прислухайтеся до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок надії, яка повертається до нас із весною. Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

З нагоди жіночого весняного свята 7 березня 2018 року в концертному залі Дунаєвецької ДШМ відбувся святковий концерт «Дарую музику тобі…». В концерті прийняли участь творчі дитячі колективи: ансамбль скрипалів «Ноктюрн» (керівник Дичок І.О.),ансамбль народних інструментів «Чорнобривці» (керівник Фурман Д.М), солісти-вокалісти Ярова Аліна, Дяків Олександра, Блажеєв Владислав, Краєвська Софія, Грабовська Софія,Боровик Марія, Гринчук Анастасія, Лешанич Евеліна, Вінічук Дарина, Процак Зоряна. Грою на музичних інструментах зачаровували глядачів Качанюк Маргарита(домра), дует Маринчак Вадим і Курій Святослав(синтезатор), дует Пищаль Поліна і Адамчук Оксана(фортепіано), Лисий Ростислав (баян). Ведуча заходу Кісіль Катерина Миколаївна в кінці заходу побажала всім жінкам:

Щиро вітаємо тисячу раз,

Щастя бажаємо в святковий цей час.

Сили вогненної, праці натхненної,

Радісних літ.

Ми вам даруємо цілий світ.

Заступник директора Дунаєвецької ДШМ Самборська Л.П.Читайте такожПривітання з Днем народження!

дата створення: 2018-01-22

Дунаєвецька міська рада щиро вітає керуючу справами міської ради Панасевич Галину Іванівну з Днем народження!

Шановна Галино Іванівно!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення та благородні справи!

Хай і надалі буде плідною Ваша праця.

Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо громади! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює та спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

Міський голова                                                               Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


У міграційній службі пояснили затримку у видачі закордонних паспортів

дата створення: 2018-01-12

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов'язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства.

"Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті "Україна", яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше", – йдеться в повідомленні.

Детальніше...