http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9532/images/images-75447.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9532/images/images-18057.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_9532/images/images-96541.jpg

«Дарую музику тобі…»

дата створення: 2018-03-12

Подивіться – сьогодні за вікном початок весни. Надворі ще холодно і сніжно, але прислухайтеся до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок надії, яка повертається до нас із весною. Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

З нагоди жіночого весняного свята 7 березня 2018 року в концертному залі Дунаєвецької ДШМ відбувся святковий концерт «Дарую музику тобі…». В концерті прийняли участь творчі дитячі колективи: ансамбль скрипалів «Ноктюрн» (керівник Дичок І.О.),ансамбль народних інструментів «Чорнобривці» (керівник Фурман Д.М), солісти-вокалісти Ярова Аліна, Дяків Олександра, Блажеєв Владислав, Краєвська Софія, Грабовська Софія,Боровик Марія, Гринчук Анастасія, Лешанич Евеліна, Вінічук Дарина, Процак Зоряна. Грою на музичних інструментах зачаровували глядачів Качанюк Маргарита(домра), дует Маринчак Вадим і Курій Святослав(синтезатор), дует Пищаль Поліна і Адамчук Оксана(фортепіано), Лисий Ростислав (баян). Ведуча заходу Кісіль Катерина Миколаївна в кінці заходу побажала всім жінкам:

Щиро вітаємо тисячу раз,

Щастя бажаємо в святковий цей час.

Сили вогненної, праці натхненної,

Радісних літ.

Ми вам даруємо цілий світ.

Заступник директора Дунаєвецької ДШМ Самборська Л.П.Читайте такожІндивідуальне опалення – нова вимога часу

дата створення: 2018-06-04

Комунальне підприємство теплових мереж Дунаєвецької міської ради доводить до відома населення міста, що прийом заяв щодо переведення квартир та будинків на індивідуальне опалення продовжується.

Протягом квітня-травня 2018 року від користувачів послуг з теплопостачання прийнято 48 заяв щодо відключення від централізованого опалення. Усі подані заяви розглянуто комісійно та погоджено у надані дозволу на переведення квартир заявників на індивідуальне опалення.

Усвідомлюючи загальнодержавне зростання цін на енергоносії та і відповідно тарифів за надані послуги з теплопостачання такі споживачі зможуть самостійно вирішувати питання щодо опалення власних квартир, економії енергоносіїв та формуванні власних бюджетів на сплату комунальних послуг.

Телефон для довідки: 0674991539

Детальніше...


В Іванківцях взялися за розчищення дерев

дата створення: 2018-03-22

Цього тижня, працівники комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини», взялися за причепурення Іванковець. На прохання старости Оксани Бабій в село приїхала бригада працівників, які допоможуть розчистити сільські вулиці від навислого над дорогою гілля.

Крім того, що в нас багато хворих та всохлих дерев й гілля, що розрослося над проїжджою частиною і становить небезпеку при буревіях та негоді, так ще маємо й через це руйнування дорожнього полотна, - зауважує староста Оксана Анатоліївна. – Густі гіляки дерев дають постійний затінок, тож після дощу калюжі у нас на вулицях практично не висихають. Все це шкодить дорозі та пришвидшує її руйнування.

Детальніше...