http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-88043.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-20635.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-81130.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-43734.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-12388.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-50129.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-11181.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_8750/images/images-98908.jpg

Гирьовики громади стали одними з найсильніших в Україні

дата створення: 2018-03-12

З 9 по 11 березня, в Ужгороді, за сприяння Міністерства молоді та спорту та Союзу гирьового спорту України, відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Об’єднання – запорука розвитку». В ці весняні дні Закарпаття приймало близько 60 гирьовиків з різних куточків України, які зібралися помірятися силами серед найсильніших представників цього виду спорту. Учасників змагань, серед яких були чоловіки, жінки, юніори, старші та молодші юнаки та дівчата, приймав спорткомплекс «Юність». Спортсмени, які представляли Хмельниччину, повернулися додому із третім загальнокомандним місцем. Відрадно, що більшість гирьовиків, які представляли Хмельниччину, є вихованцями комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

- Із семи представників команди – п’ятеро тренуються на базі нашого спортивного комплексу та неодноразово представляли громаду на різноманітних чемпіонатах та змаганнях, - розповідає тренер команди, чемпіон Європи з гирьового спорту серед ветеранів, Анатолій Антонюк. - У відділенні гирьового спорту тренується два десятки хлопців та дівчат із різних куточків Дунаєвеччини, і є навіть такі, що приїздять із сусідніх районів. Головне, що всі вони можуть займатися улюбленою справою безкоштовно. Певно наші зусилля таки немарні, адже маємо гарні результати, зокрема і на останніх змаганнях. Так, наприкінці минулого тижня ми привезли три золотих та срібних медалі, а також дві «бронзи». Їх нам здобули вихованці відділення гирьового спорту МЦ «Спорт для всіх»: Олександр Юрик (дві золоті медалі у вправах «двоборство» та «довгий цикл»); Максим Войцех (дві срібні медалі у вправах «двоборство» та «довгий цикл»); Ірина Кіпін (бронзова медаль у «ривку») та Володимир Количак – «бронза» у двоборстві. Ще одна учасниця команди, мешканка Городка, Оксана Панькевич, виборола першу сходинку п'єдесталу у вправі «ривок». Зовсім трішки не вистачило до «бронзи» ще одному представнику команди, хмельничанину Олександру Масловському.

Як зауважує тренер Анатолій Романович, він задоволений результатами кожного із своїх спортсменів та загальнокомандним місцем, проте працювати ще є над чим. Про те, що вдалося, а що ще потрібно напрацювати на майбутній позитивний результат, традиційно говоритимуть за кілька днів після повернення зі змагань, на так званому «розборі польотів».

До речі, і сам Анатолій Антонюк також вийшов помірятися силами із молоддю. Не зважаючи на те, що тренер давно виступає за ветеранів гирьового спорту, йому вдалося приємно здивувати суддів та учасників змагань та принести нашій області срібну медаль у вправі «двоборство». Анатолій Романович зафіксував 100 підйомів двох гир по 24 кг ще до завершення відміряного часового проміжку.

Як зауважив тренер, для того щоб виховати справжнього чемпіона не потрібно багато – лише гиря та один квадратний метр площі. Але разом з тим, відділення гирьового спорту МЦ «Спорт для всіх» має все необхідне для ефективних та безпечних тренувань, починаючи від тонометра, пульсоксиметра та аптечки й до атлетичних поясів, а також досить широкого набору гир, котрому може позаздрити не один спортивний зал області, а можливо й країни.

- Спортивний комплекс оновлюється, оновлюємося і ми. Найголовніше, що маємо підтримку міської ради. Так, нещодавно, завдяки міському голові Веліні Заяць, ми отримали новий лінолеум у тренувальний зал. Тепер тренування будуть проходити у більш комфортних умовах, - наголосив Анатолій Антонюк.

Менш ніж за рік Анатолій Романович зміг виростити кандидатів у майстри спорту України І розряду. Відрадно, але немає таких змагань обласного та всеукраїнського рівня, звідки б не поверталися із медалями наші спортсмени. Наразі команда готується до кубка України з гирьового спорту серед молоді, дорослих та ветеранів, які пройдуть всередині квітня у Житомирі. Тож будемо тримати кулачки за силачів нашої громади!

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожЛітні хвилинки – веселинки для малечі

дата створення: 2018-07-08

Під такою назвою 8 липня о 17.00 годині у центральному парку міста відбулася розважальна програма для дітей. Організаторами заходу виступили Дунаєвецька міська рада спільно з комунальною установою міської ради «Центр розвитку дитини «Пролісок». Веселі старти, змагання, ігри, конкурси – усе це для діток подарували в цей теплий сонячний день. Під час розважальної програми була створена казкова атмосфера, де розігрувалися призи, подарунки та солодощі. Сподіваємося, що було цікаво і весело! Спонсором дитячого свята мережа супермаркетів «Наш край» у м. Дунаївці.

Такі заходи будуть відбуватися щонеділі о 17.00 годині, в парку міста Дунаївці для наших найменших жителів громади.

Детальніше...


Як у нас переймають досвід децентралізації в освітянській галузі

дата створення: 2018-04-25

Здається тільки нещодавно ми писали про високі здобутки Дунаєвецької об'єднаної громади, про наші лаври переможців у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», за темою “Співробітництво територіальних громад”, проект - “Створення методичного кабінету та забезпечення методичного супроводу в навчальних закладах”. І ось тепер, навесні, ми, як взірцеві першопрохідці в механізмі децентралізації в цілому, та на освітянській ниві, маємо змогу поділитися досвідом творення нової історії із колегами з різних куточків України. Так, 24 квітня, в рамках навчально-ознайомчої поїздки представників освітньої сфери на тему «Особливості формування органів управління освіти в ОТГ», Дунаєвецька міська рада, а саме її секретар Микола Островський та начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Володимир Колісник зустрічали освітян, представників органів місцевого самоврядування Чернігівської, Житомирської та Дніпропетровської областей.

Детальніше...