http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/12/2018-03-12_845/images/images-2488.jpg

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

дата створення: 2018-03-12

10 березня 2018 року в місті Хмельницький відбувся V Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс «Спалах Зірок» . Учениця 1-го класу по класу сольного співу Дунаєвецької ДШМ Дяків Олександра (Самборської Людмили Павлівни) прийняла участь в даному конкурсі і стала володаркою 1-ї премії.

Викладач Дунаевецької ДШМ                                      Ставірська С.М.Читайте такожМіжнародний День лікаря

дата створення: 2018-10-01

Щороку у перший понеділок жовтня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначають Міжнародний День лікаря День солідарності та активних дій лікарів усього світу.

Люди в білих халатах щодня здійснюють подвиг на роботі. І не важливо, хірурги чи ортопеди, стоматологи чи терапевти, окулісти чи отоларингологи, мамологи або психотерапевти — всі вони лікують тілесні й душевні рани, повертають людям зір, рух, здоров’я та життя! Значення медиків неможливо переоцінити.

У Міжнародний День лікаря хочеться подякувати всім, хто стоїть на варті нашого здоров’я, та побажати міцного здоров’я, щастя, добра, удачі і благополуччя, насолоди від життя. Нехай ніколи не вичерпаються ваше душевне тепло, чуйність і увага до людей. Успіхів і наснаги Вам в роботі і житті!

З повагою міський голова                               Веліна Заяць

Детальніше...


Підсумки голосування проектів Громадського бюджету

дата створення: 2018-07-05

В Дунаєвецькій ОТГ завершилось голосування за проекти, які можуть фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету. 2047 осіб взяло участь у голосуванні, яке   проводилося на офіційному сайті міської ради dunrada.gov.ua у розділі «Громадський бюджет» і тривало до 1 липня. Підсумки голосування встановлено автоматично програмою, шляхом підрахунку кількості голосів, відданих за той чи інший проект та затвеверджені робочою групою з питань аналізу проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів громадського бюджету Дунаєвецької міської ради.

Детальніше...