http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/13/2018-03-13_5848/images/images-96954.jpg

Електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

дата створення: 2018-03-13

Шановні батьки!

З метою забезпечення права дітей дошкільного віку на доступність здобуття дошкільної освіти, запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у заклади дошкільної освіти діє загальноміська електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

Для зарахування Вашої дитини до загальноміського електронного обліку у заклади дошкільної освіти м. Дунаївці необхідно заповнити реєстаційну форму на сайті управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, сайті Дунаєвецької міської ради http://dunrada.gov.ua/ - розділ «Електронна реєстрація в ЗДО». Вказані Вами дані будуть надіслані на електронну скриньку вибраного закладу дошкільної освіти. Повідомлення про результат запису та зарахування дитини в ЗДО ви отримаєте за вказаними в реєстраційній формі контактами (телефон, електронна адреса).

Також можна звернутись безпосередньо до обраного закладу, де вам допоможуть внести дані до загальноміського електронного обліку.

Усі персональні дані заявників закриті від публічного доступу.Читайте такожГодина Землі

дата створення: 2018-03-19

У суботу 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

Година Землі започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернути увагу до проблем зі зміною клімату.

Детальніше...