http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/13/2018-03-13_5848/images/images-96954.jpg

Електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

дата створення: 2018-03-13

Шановні батьки!

З метою забезпечення права дітей дошкільного віку на доступність здобуття дошкільної освіти, запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у заклади дошкільної освіти діє загальноміська електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

Для зарахування Вашої дитини до загальноміського електронного обліку у заклади дошкільної освіти м. Дунаївці необхідно заповнити реєстаційну форму на сайті управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, сайті Дунаєвецької міської ради http://dunrada.gov.ua/ - розділ «Електронна реєстрація в ЗДО». Вказані Вами дані будуть надіслані на електронну скриньку вибраного закладу дошкільної освіти. Повідомлення про результат запису та зарахування дитини в ЗДО ви отримаєте за вказаними в реєстраційній формі контактами (телефон, електронна адреса).

Також можна звернутись безпосередньо до обраного закладу, де вам допоможуть внести дані до загальноміського електронного обліку.

Усі персональні дані заявників закриті від публічного доступу.Читайте такожМистецька Дунаєвеччина звітує!

дата створення: 2018-03-16

15 березня розпочався огляд-конкурс художньої самодіяльності творчих колективів усіх жанрів та окремих виконавців закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Його метою є виявлення та розповсюдження нових ефективних форм та методів роботи з дітьми та учнівською молоддю, підвищення професійного рівня та творчої майстерності педагогів, виховання гармонійно розвиненої особистості на традиціях української культури, виховання дітей засобами мистецтва, виявлення та підтримки кращих дитячих колективів, розкриття юних талантів, залучення їх до активної участі у мистецькому житті країни.

Детальніше...


ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

дата створення: 2018-12-06

Цього дня свій День народження зустрічає працівник відділу економіки, інвестицій та комунального майна Кушнір Катерина Петрівна

Шановна Катерино Петрівна!

Від усієї душі вітаємо Вас з цим радісним святом! Бажаємо безтурботної, світлої, щасливої долі. Нехай дорога Ваша буде завжди рівною та широкою. Нехай у серці живуть світлі й піднесені бажання.

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорого духу, радості. Живіть в мирі та злагоді.

З повагою

міський голова                                 Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...