http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/13/2018-03-13_5848/images/images-96954.jpg

Електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

дата створення: 2018-03-13

Шановні батьки!

З метою забезпечення права дітей дошкільного віку на доступність здобуття дошкільної освіти, запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у заклади дошкільної освіти діє загальноміська електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

Для зарахування Вашої дитини до загальноміського електронного обліку у заклади дошкільної освіти м. Дунаївці необхідно заповнити реєстаційну форму на сайті управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, сайті Дунаєвецької міської ради http://dunrada.gov.ua/ - розділ «Електронна реєстрація в ЗДО». Вказані Вами дані будуть надіслані на електронну скриньку вибраного закладу дошкільної освіти. Повідомлення про результат запису та зарахування дитини в ЗДО ви отримаєте за вказаними в реєстраційній формі контактами (телефон, електронна адреса).

Також можна звернутись безпосередньо до обраного закладу, де вам допоможуть внести дані до загальноміського електронного обліку.

Усі персональні дані заявників закриті від публічного доступу.Читайте такожГеннадій Зубко: У деяких ОТГ рівень доходів на одного мешканця у півтора рази вище, аніж у Києві і – удвічі, аніж у Дніпрі

дата створення: 2018-01-24

Україна змінюється. Реформа децентралізації створює на рівні країни нову систему менеджменту. Таким чином залучаємо нову якість управлінських кадрів. Реформа подолала точку неповоротності. Громади отримали можливість управляти власним розвитком в інтересах своїх мешканців.
Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко у рамках підсумкової прес-конференції.

За його словами, децентралізація формує новий життєвий простір для 6 млн громадян, які об’єдналися у 704 ОТГ. «В Україні з’явилось 704 нових активних лідерів, які розбудовують ландшафт зростання на управлінській мапі країни. Регіони-лідери за кількістю створених ОТГ є Дніпропетровська, Житомирська, Волинська, Тернопільська, Полтавська та Хмельницька області», — зауважив Зубко.

Детальніше...


Перелік робіт виконаних КП « ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 12 березня по 16 березня 2018р.

дата створення: 2018-03-18
  1. Провели порізку дерев по вул. Шевченка, вул. Київська, вул. Горького.
  2. Провели технічне обслуговування вуличного освітлення в с. В.Жванчик, с. Пільний Мукарів, с. Нестеривці, с. Ганівка, с. Воробіївка, с. Рахнівка.
  3. Проведено ремонт ТП вуличного освітлення в с. В.Побійна.
Детальніше...