http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/13/2018-03-13_5848/images/images-96954.jpg

Електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

дата створення: 2018-03-13

Шановні батьки!

З метою забезпечення права дітей дошкільного віку на доступність здобуття дошкільної освіти, запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у заклади дошкільної освіти діє загальноміська електронна реєстрація у заклади дошкільної освіти міста.

Для зарахування Вашої дитини до загальноміського електронного обліку у заклади дошкільної освіти м. Дунаївці необхідно заповнити реєстаційну форму на сайті управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, сайті Дунаєвецької міської ради http://dunrada.gov.ua/ - розділ «Електронна реєстрація в ЗДО». Вказані Вами дані будуть надіслані на електронну скриньку вибраного закладу дошкільної освіти. Повідомлення про результат запису та зарахування дитини в ЗДО ви отримаєте за вказаними в реєстраційній формі контактами (телефон, електронна адреса).

Також можна звернутись безпосередньо до обраного закладу, де вам допоможуть внести дані до загальноміського електронного обліку.

Усі персональні дані заявників закриті від публічного доступу.Читайте також

Відбулося пленарне засідання чергової 35 сесії міської ради VІІ скликання

дата створення: 2018-04-20

Сьогодні, 20 квітня о 10.00 годині в залі засідань Дунаєвецької районної ради, під головуванням міського голови Веліни Заяць відбулося пленарне засідання чергової 35 сесії міської ради VІІ скликання, у якому взяло участь 25 депутатів міської ради.

52 питання порядку денного сесії було доповнено ще трьома питаннями: "Про внесення змін до Регламенту Дунаєвецької міської ради", "Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С.", "Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Срюбка О.О."

Детальніше...