http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/14/2018-03-14_9815/images/images-58320.jpg

Новий сучасний сервіс чат-бот “Держслужбовець Тарас”,

дата створення: 2018-03-14

Раді поділитись інформацією про новий сучасний сервіс, чат-бот “Держслужбовець Тарас”, який допоможе вам заповнити е-декларацію швидко, правильно та без зайвого стресу.

Чат-бот розроблений громадською організацією «Антикорупційний штаб». Він надає покрокову інструкцію по заповненню електронних декларацій в форматі листування у Facebook Messenger

 (http://m.me/d.tarasbot) або Telegram (https://t.me/d_tarasbot).

Інструмент буде корисним усім декларантам, яких на сьогодні нараховується понад 1 мільйон осіб в Україні, в тому числі державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам Верховної Ради та місцевих рад, працівникам правоохоронних органів, окремим працівникам державних та комунальних підприємств, кандидатам на державну службу, антикорупційним активістам та багатьом іншим категоріям осіб, які підпадають під електронне декларування.

Як чат-бот, «Держслужбовець Тарас» має ряд суттєвих переваг:

- він працює для вас 24/7 без перерви та вихідних;

- може надавати тисячі консультацій одночасно, тож вам не доведеться «чекати на лінії»;

- надає покрокову інструкцію по заповненню е-декларацій розділ за розділом, а разом з цим цілу низку супутніх консультацій, наприклад щодо отримання ЕЦП, визначення точного доходу за попередній рік, перевірки списку ваших реєстрацію компаній та організацій для точного заповнення е-декларації, тощо.

Бажаємо вам легкого та успішного подання електронних декларацій цього року. Впевнені, що Держслужбовець Тарас вам в цьому допоможе ;)Читайте також

Благодійна циркова вистава

дата створення: 2018-08-05

Сьогодні, 5 серпня, о 16.00, за проханням міського голови Веліни Заяць, у залі Дунаєвецького будинку культури учасники театру «Фантастики» показали благодійну циркову виставу для онкохворих діток. На вході до залу кожен бажаючий мав можливість зробити добровільний внесок на лікування хворих.

Ця волонтерська вистава зібрала чимало дітей та батьків. А організатори-постановники потішили глядачів своїми цікавими, смішними та захоплюючими номерами.

Детальніше...