http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-17605.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-64569.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-25426.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-48711.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-69635.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-68750.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/20/2018-03-20_5384/images/images-63239.jpg

Садочок «Берізка» потерпає … від курей та хуліганів?!

дата створення: 2018-03-20

Дунаєвецька міська рада продовжує опікуватися найбільшим скарбом громади – її підростаючим поколінням, малечею, що вивчає перші ази дошкільної освіти у садочках. Проте, як то кажуть, про проблеми та перспективи краще говорити тоді, коли знаєш їх із середини. Саме з цією метою, 19 березня, в рамках об’їзду всіх ДНЗ Дунаєвець, до дошкільного навчального закладу №3 «Берізка», що у військовому містечку, навідалися секретар Дунаєвецької міської ради Микола Островський та керуюча справами міської ради Галина Панасевич.

В актовому залі дошкільного закладу, де діє 6 груп, та виховується 120 дошкільнят, яблуку не було де впасти. Батьки вихованців садочка не могли проґавити нагоду розповісти представникам влади про проблеми, котрі їх хвилюють, почути на них відповіді, а також погодити режим відвідування дітками садочка. До речі саме на рахунок останнього, в місті точиться чимало розмов, адже не всім батькам зручно приводити своїх діток вранці, на 7.30, у чергову групу.

- Із графіком роботи груп та садочка в цілому у нас все гаразд, ми довго підлаштовувалися під батьків наших вихованців, проте саме зараз нас усіх все влаштовує, тож змінювати нічого непотрібно, - зауважила завідувач ДНЗ «Берізка» Алла Курочкіна. – Але на жаль маємо інші проблеми – маємо клопіт через тварин та птицю, яких розводять наші сусіди в приватному секторі.

Як розповіла Алла Валентинівна та батьки, яким дійсно накипів такий стан справ, через розміщення практично впритул до садочка несанкціонованих підсобних приміщень, люди не гребують впускати своїх гусей та курей на територію дошкільного закладу. Птиця розносить бруд та інфекцію, проте ні погрози, ні нарікання, на горе-пташників не діють. Люди мотивують це тим, що птаство куди хоче туди йде чи летить, тож вони їм не перепона. Не краща справа і вночі, коли в дитячих альтанках хуліганить молодь напідпитку. Щоб не бути голослівними, 35 батьків вихованців ДНЗ поставили свої підписи у заяві на адресу міської ради, сподіваючись знайти там підтримку та помічників.

- Є заява, отже буде й реагування, - наголосив секретар міськради Микола Островський. – А поки що хочу вас запевнити, що вночі тут точно вже не будуть вдиратися на територію садочка, адже ми уклали договір з охоронною фірмою, і тепер щоночі, а то й кілька разів на ніч, буде проводитися об’їзд міських шкіл та садочків, тож має стати спокійніше. Крім того, незабаром відновлюються спільні рейди по місту працівників міської ради та поліції.

Попросили посприяти Миколу Гелярдовича й у продовженні освітлення військового містечка, зокрема приватного сектора на вулицях Київська та Покровська. Потребує ремонту і доріжка, що веде до дитсадка на задньому дворі території.

- Щодо освітлення, то ми вже замовили проектно-кошторисну документацію на освітлення таких районів Дунаєвець, як «Червоне село» та частин міста в бік села Заставля, - розповів Микола Гелярдович, - але не впевнений, що вже цього року там буде вуличне освітлення. Проте разом з тим, маленькими, проте впевненими кроками ми дійдемо і туди. Зрозумійте - не все одразу! Населених пунктів у нас в громаді багато, так само як і нагальних проблем, тож поступово намагатимемося вирішити всі.

Керуюча справами Дунаєвецької міської ради Галина Панасевич та секретар міської ради Микола Островський, порадили керівництву садочка та батькам взяти участь у конкурсі проектів із громадського бюджету. Саме завдяки такій участі можна отримати новий ігровий майданчик для закладу та ще багато інших омріяних речей. Разом з тим, як зізнався секретар міськради, влада міста вже давно думає над тим, щоб встановити у військовому містечку добротний дитячий майданчик, тож швидше за все, не за горами той час, коли він тут з’явиться.

На завершення зустрічі із працівниками ДНЗ «Берізка», його вихованцями та їх батьками, Микола Островський повідомив ще одну приємну новину – до кінця цього тижня в дошкільному навчальному закладі встановлять євроконтейнери для розділення сміття. Продовжуючи активну позицію щодо сортування непотребу та збереження навколишнього природного середовища, за кошти місцевого бюджету, для шкіл та садочків було придбано 200 таких контейнерів. Також окремо будуть збиратися ще одні забруднювачі середовища – використані батарейки.

Доки представники міської ради ділилися із ДНЗ «Берізкою» планами та напрацюваннями на найближчий час, його вихованці теж не залишилися у боргу - підготували та провели для гостей цікавий міні-концерт. Як зауважила Галина Панасевич, подібні зустрічі досить потрібні як владі так і мешканцям громади, адже у відкритому діалозі дозволяють почути та висловити свої думки з приводу тих чи інших наболілих питань.

 

Автор:Діна КУШНІР


Читайте такожДунаєвецька міська рада знову переможець Конкурсу.

дата створення: 2018-12-19

18 грудня 2018 року Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко нагородив фіналістів конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.

«Я вітаю наших 34 переможців Конкурсу, яким вдалось продемонструвати і втілити в життя кращі проекти. Переконаний, за ними майбутнє, перемога за такими громадами і такими лідерами, які сьогодні ефективно очолюють громади, а завтра прийдуть в органи державної влади. І досвід реалізації реформи на місцях буде успішно працювати на рівні держави», — підкреслив Геннадій Зубко...

Детальніше...