http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/03/27/2018-03-27_6406/images/images-91207.jpg

Обговорення питання по створенню Дунаєвецького молодіжного центру

дата створення: 2018-03-27

27 березня 2018 року в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови ГО «Молодь за конкретні справи» Осадчука Іллі з активними представниками молоді та працівниками Дунаєвецької міської ради, які працюють з молоддю. На зустрічі обговорювалися кроки по створенню Дунаєвецького молодіжного центру, в якому молодь могла б раціонально і з користю використовувати свій вільний час, проявляти та розвивати свої таланти, відпочивати в компанії однолітків, дізнаватися останні новини в галузі науки, моди та шоу-бізнесу, давати змогу кожному освоїти сучасні способи використання вільного часу. Учасники зустрічі ділилися своїми думками стосовно створення молодіжного простору в нашому місті, а також напрацьовували ідеї, які необхідно буде реалізувати в рамках даного проекту, та шляхи їх вирішення.

На зустрічі також були присутні Мудра Ірина та заступник міського голови Слюсарчик Надія, які під час зустрічі використали сучасні методи проведення тренінгів, освоєні ними під час недавньої робочої поїздки в Київ на «ТРЕНІНГ З ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДИК ВИКЛАДАННЯ ДЛЯ ДОРОСЛОЇ АУДИТОРІЇ».Читайте також«U-LEAD з Європою» Мобільний ЦНАП

дата створення: 2019-03-06

5 березня 2019 року відбулось підписання декларації, про продовження програми «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». По графіку виконання технічного завданняза умовами угоди у жовтні отримаємо мобільний ЦНАП .

Детальніше...


Подільська зима

дата створення: 2018-12-14

07-08 грудня в місті Хмельницький відбувся 10 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Подільська зима" серед неповнолітніх юнаків та дівчат, в якому взяли участь команди з 8 областей України. Дунаєвецька ДЮСШ була представлена 4 спортсменами, які здобули два третіх місця:
Глуховата Влада -з потрійного стрибка
Коляновський Олександр - зі стрибків у висоту.

Вітаємо з призовими місцями! Бажаємо ще кращих результатів!

Детальніше...