http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/06/2018-04-06_6947/images/images-54599.png
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/06/2018-04-06_6947/images/images-23538.png

Механізм доступного кредитування для cоціальних підприємств

дата створення: 2018-04-06

З метою вирішення актуальних соціальних проблем в Україні, Програма соціального інвестування WNISEF розробила механізм пільгового кредитування соціальних підприємств, який реалізується спільно з комерційними банками-партнерами.

Фонд Wnisef заснований урядом США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу.

Мета – вирішення соціальних проблем у громадах через надання доступного капіталу, консультування і менторство
Підхід – малі кредити, вагомі результати

З 2015 року фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні на загальну суму 35 млн. дол. США.

WNISEF фінансує інноваційні програми, спрямовані на здійснення реформ та зміни в житті звичайних людей.

Програма Соціального інвестування WNISEF спрямована на забезпечення підтримки приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців з метою досягнення соціального та екологічного впливу в Україні через створення механізму доступного кредитування спільно з банківськими установами, надання тренінгових та консультаційних послуг, коучингу і наставництва.

Ціль цієї програми полягає в тому, щоб дати можливість підприємцям і бізнесу вирішувати соціальні та екологічні проблеми через фінансові інвестиції та надійні практики ведення бізнесу.

Підхід програми соціального інвестування полягає у наданні кредитів під низький відсоток для сталих соціальних підприємств, консультування та підтримку їх в процесі реалізації та впровадження бізнес-планів.

Соціальне підприємство отримує кредит, розмір якого може коливатися від 10 000 до 100 000 доларів США в гривневому еквіваленті терміном на 36 місяців. Відсоткова ставка складає від 5 до 10% річних (0,83% ЗА МІСЯЦЬ користування кредитом)

Так, у кінці кожного кварталу WNISEF вимагатиме звіт про соціальний вплив підприємства. У звіт слід включити наступні дані: кількість найнятих робітників, що представляють вразливі групи населення; обсяг коштів, направлених на вирішення соціальних проблем; кількість організованих соціальних заходів; зустрічей, проектів і т.п.

В рамках Програми соціального інвестування ми розглядаємо такі види підприємств:

1) Зайнятість вразливих груп населення. На підприємстві працює більше 50% співробітників, які представляють уразливі групи населення, і велика частина прибутку реінвестується в розвиток компанії для створення нових робочих місць.

2) Зайнятість вразливих груп населення. На підприємстві працює менше 50% співробітників, які представляють уразливі групи, і щонайменше 10% від прибутку спрямовано на соціальну мету.

3) Мінімум 20% від прибутку спрямовано на соціальну мету.

Механізм отримати кредит по програмі «соціальне підприємництво» (спільно з wnisef):

1. Подання заявки

Ви подаєте заявку до Програми соціального інвестування WNISEF, заповнивши анкету

Заповніть форму та надішліть її на електронну адресу vnazaruk@wnisef.org

2. Розгляд заявки - 10 ДНІВ

Ми розглядаємо заявки і пропонуємо варіанти їх покращення

Отримайте позитивне рішення Wnisef у вигляді рекомендаційного листа

3. Подання документів до банку - 20 ДНІВ

Ви подаєте банкові-партнеру повний пакет документів разом з рекомендаційним листом від WNISEF.
Банк аналізує вашу кредитну історію та приймає рішення про надання кредиту

4. Отримання кредиту

WNISEF надає початковий внесок для отримання кредиту і ваше соціальне підприємство отримує кредит.
Розмір кредиту може коливатися від 10 000 до 100 000 доларів США в гривневому еквіваленті, з відсотковою ставкою у розмірі 5-10% терміном на 36 місяців.

Зверніться до відділення Ощадбанку , або Кредобанк та отримайте кредит

5. Щоквартально звітуйте перед фондом щодо вирішення соціальних питань

Ви можете написати нам електронного листа за адресою: vnazaruk@wnisef.org або зателефонувати за номером: +380 (44) 490-5580Читайте такожДень пам’яті жертв Голокосту

дата створення: 2018-01-27

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня - це Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме 27 січня 1945 році радянські війська визволили один з найбільший гітлерівських концтаборів, Освенцим, що розташований за 70 кілометрів від Кракова. На той момент у ньому залишалось більше 7,5 тисяч покинутих в'язнів. Понад 58 000 полонених нацисти встигли евакуювати на підконтрольні території.

Увійшовши на його територію, навіть бувалі солдати були вражені побаченим. Перед ними постала картина однієї з найжахливіших машин смерті ІІІ Рейху, створена за наказом Гіммлера, конвеєр зі знищення беззахисних людей. За 5 років існування концтабору було знищено від 1,5 до 2 мільйонів людей. Серед них чимало українців. Аушвіц—Біркенау став одним із головних символів Голокосту.

Детальніше...


ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

дата створення: 2018-04-17

Сьогодні, 17 квітня о 09.00 годині в залі засідань відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного тридцять п’ятої  сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання, яка відбудеться 20 квітня о 10.00 в залі засідань Дунаєвецької районної ради за адресою м. Дунаївці, вул.1 Травня, 1.

Детальніше...