http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/06/2018-04-06_6947/images/images-54599.png
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/06/2018-04-06_6947/images/images-23538.png

Механізм доступного кредитування для cоціальних підприємств

дата створення: 2018-04-06

З метою вирішення актуальних соціальних проблем в Україні, Програма соціального інвестування WNISEF розробила механізм пільгового кредитування соціальних підприємств, який реалізується спільно з комерційними банками-партнерами.

Фонд Wnisef заснований урядом США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID), та має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу.

Мета – вирішення соціальних проблем у громадах через надання доступного капіталу, консультування і менторство
Підхід – малі кредити, вагомі результати

З 2015 року фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні на загальну суму 35 млн. дол. США.

WNISEF фінансує інноваційні програми, спрямовані на здійснення реформ та зміни в житті звичайних людей.

Програма Соціального інвестування WNISEF спрямована на забезпечення підтримки приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців з метою досягнення соціального та екологічного впливу в Україні через створення механізму доступного кредитування спільно з банківськими установами, надання тренінгових та консультаційних послуг, коучингу і наставництва.

Ціль цієї програми полягає в тому, щоб дати можливість підприємцям і бізнесу вирішувати соціальні та екологічні проблеми через фінансові інвестиції та надійні практики ведення бізнесу.

Підхід програми соціального інвестування полягає у наданні кредитів під низький відсоток для сталих соціальних підприємств, консультування та підтримку їх в процесі реалізації та впровадження бізнес-планів.

Соціальне підприємство отримує кредит, розмір якого може коливатися від 10 000 до 100 000 доларів США в гривневому еквіваленті терміном на 36 місяців. Відсоткова ставка складає від 5 до 10% річних (0,83% ЗА МІСЯЦЬ користування кредитом)

Так, у кінці кожного кварталу WNISEF вимагатиме звіт про соціальний вплив підприємства. У звіт слід включити наступні дані: кількість найнятих робітників, що представляють вразливі групи населення; обсяг коштів, направлених на вирішення соціальних проблем; кількість організованих соціальних заходів; зустрічей, проектів і т.п.

В рамках Програми соціального інвестування ми розглядаємо такі види підприємств:

1) Зайнятість вразливих груп населення. На підприємстві працює більше 50% співробітників, які представляють уразливі групи населення, і велика частина прибутку реінвестується в розвиток компанії для створення нових робочих місць.

2) Зайнятість вразливих груп населення. На підприємстві працює менше 50% співробітників, які представляють уразливі групи, і щонайменше 10% від прибутку спрямовано на соціальну мету.

3) Мінімум 20% від прибутку спрямовано на соціальну мету.

Механізм отримати кредит по програмі «соціальне підприємництво» (спільно з wnisef):

1. Подання заявки

Ви подаєте заявку до Програми соціального інвестування WNISEF, заповнивши анкету

Заповніть форму та надішліть її на електронну адресу vnazaruk@wnisef.org

2. Розгляд заявки - 10 ДНІВ

Ми розглядаємо заявки і пропонуємо варіанти їх покращення

Отримайте позитивне рішення Wnisef у вигляді рекомендаційного листа

3. Подання документів до банку - 20 ДНІВ

Ви подаєте банкові-партнеру повний пакет документів разом з рекомендаційним листом від WNISEF.
Банк аналізує вашу кредитну історію та приймає рішення про надання кредиту

4. Отримання кредиту

WNISEF надає початковий внесок для отримання кредиту і ваше соціальне підприємство отримує кредит.
Розмір кредиту може коливатися від 10 000 до 100 000 доларів США в гривневому еквіваленті, з відсотковою ставкою у розмірі 5-10% терміном на 36 місяців.

Зверніться до відділення Ощадбанку , або Кредобанк та отримайте кредит

5. Щоквартально звітуйте перед фондом щодо вирішення соціальних питань

Ви можете написати нам електронного листа за адресою: vnazaruk@wnisef.org або зателефонувати за номером: +380 (44) 490-5580Читайте такожДо уваги депутатів ОТГ!

дата створення: 2018-10-03

Інститут політичної освіти запрошує депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

Протягом 2018-2019 рр. Інститут Політичної Освіти в рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади» організує низку навчальних заходів для депутатів ОТГ, присвячених статусу, правам та обов’язкам депутатів, житлово-комунальному господарству, бюджетній сфері, земельним відносинам. Проект «Сильні ради – спроможні громади» реалізується Інститутом Політичної Освіти за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією...

Детальніше...