http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_157/images/images-77642.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_157/images/images-68064.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_157/images/images-39043.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/12/2018-04-12_157/images/images-96524.jpg

Участь міського голови у науково-практичній конференції

дата створення: 2018-04-12

Сьогодні, 12 квітня о 10.00 годині, в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, міський голова Веліна Заяць взяла участь у VІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції « ДУХОВНІ ВИТОКИ ПОДІЛЛЯ: МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ІСТОРІЇ КРАЮ », де виступила з презентаційним матеріалом (презентація та відеофільм) на тему: « Дунаєвецька ОТГ - шляхи успіху».

Проведення таких конференцій стало традицією у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, адже наш край – прекрасний. Ще Леся Українка писала: „Красо України – Подолля – розкинулось мило, недбало”. Поділля – це край сміливих воїнів, прекрасних жінок, талановитих письменників, художників, музикантів, вчених, просвітян, педагогів. Саме їм присвячувались такі конференції.

Основні напрями роботи конференції:

1. Джерельна, історіографічна та нормативно-правова база дослідження створення та функціонування місцевого самоврядування.

2. Розвиток інститутів місцевого самоврядування на різних історичних етапах.

3. Децентралізаційні процеси на Поділлі на сучасному етапі.

4. Провідні діячі місцевого самоврядування Поділля.

5. Розвиток культури, освіти, науки, мистецтва в місцевих громадах Поділля.

6. Символіка місцевого самоврядування.

7. Перспективи розвитку місцевого самоврядування на Поділлі.

Основну увагу було звернено до сподвижництва релігійних діячів, які силою свого розуму і духу зміцнювали і змінювали наш край. Нині вже ніхто не може заперечувати великого взаємопроникливого потенціалу духовності, церковної історії, освіти і культури. Тому на часі глибокий і всебічний аналіз історії церкви, щоб створені нею неперехідні цінності стали надбанням української національної ідентичності.

На конференції відбулися презентації архівних документів із фондів Державного архіву Хмельницької області, видань різних років Євангелій із фондів Музею православ’я Поділля, та було репрезентовано наукові напрацювання професорсько-викладацького складу та студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

За результатами роботи конференції було прийнято резолюцію конференції та видано збірник матеріалів.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожДо примх погоди готові

дата створення: 2018-03-20

Наприкінці минулого тижня мало хто йняв віри, що нас знову засипле сніжком, проте прогнози Гідрометцентру таки справдилися і починаючи з 17 березня, на території області, різко похолоднішало та засніжило. Справжнісінька зима прийшла і до мешканців Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади в ніч з суботи на неділю. Проте якщо хтось таки й сподівався на прорахунки синоптиків та те, що теплий одяг не доведеться знову діставати із шаф, то серед них точно не було комунальників. Примхи погоди працівники та техніка комунального підприємства міськради «Житлово-експлуатаційне об’єднання» зустріли у всеозброєнні.

Детальніше...


Cвято: «Кохання – почуття двох сердець»

дата створення: 2018-02-15

14 лютого в актовій залі БТШ керівник «Театрального» гуртка Руслана Зелінська провела свято «Кохання – почуття двох сердець».

Сцена була оформлена фотозоною, створеною власноруч керівником та її гуртківцями, які взяли активну участь у цьому святі.

Впродовж свята проходили цікаві, веселі конкурси та ігри.

Також лунали музичні номери у виконанні Світлани Решетюк учениці 7-А класу Дунаєвецької ЗОШ №3 , Аліни Ярової - учениці 5-А (г)класу та Пищаль Поліни учениці 4класу Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІст.,гімназія»

Детальніше...