http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/24/2018-04-24_4177/images/images-92772.png
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/24/2018-04-24_4177/images/images-64812.png http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/24/2018-04-24_4177/images/images-42002.png

Майбутні юні актори розширюють акторські здібності

дата створення: 2018-04-24

   Вивчення віршів, скоромовки, імітація звуку тварин та птахів, це все тренування та розвиток вашої фантазії. У Дунаєвецькому Будинку творчості школяра відбулось відкрите заняття на тему: «Розвиток акторської майстерності». Керівник гуртка Тетяна Ференс розповіла, що є найцінішим для актора та проводила з дітками розминку перед репетицією.
Кожен учень може тут себе проявити як особистість зігравши ту чи іншу роль. Мета уроку- розширити та набути кращих акторських здібностей. Вихованці лялькового гуртка «Капітошка» готують номер під назвою "Метелик і павучок", який презентуватимуть  для діток із садочків нашого міста. 
 "Наш гурток дає можливість дитині розвинути свої здібності та таланти", -  каже керівник лялькового гуртка Тетяна Ференс.
Всередньому гурток відвідує близько 40 учнів, різних рівнів: молодший та старший. На заняття в гурток діти приходять у позашкільний час. 
 Обмежень щодо здібностей, як таких, немає, чим більше дітки цікавляться музикою, танцями, вокалом та навіть малюванням, тим краще, бо театр, це не лише вміння добре говорити, розповідає Тетяна Володимирівна.
Ролі діти зазвичай розбирають самі. Вцілому кажуть, що задоволені тими образами кого грають. Мають навіть найулюбленіші.
Вихованець гуртка Максим Вознюк, розповідає, що його найулюбленіша роль, яку він виконував, це- козак, у виставі "Про козака Гору".
Школярі розповідають, що неодноразово приймали участь у місцевих та обласних конкурсах, звідки повертались не з пустими руками: "Ми здобули перемогу у Хмельницькому на конкурсі з виставою "Метелик і павучок", - радісно розповідає учениця гуртка Ляльковий театр "Капітошка" Софія Кісілюк.
Загалом ідеї для вистав черпають з мультфільмів, стародавніх казок або журналів, переробляють їх, добавляють дії та героїв. Костюми та декорації  роблять самостійно. 
  В процесі навчання в межах гуртка, у дітей збагачується фантазія та розвивається мислення. А ще, деякі з них мають кумирів та вже майже визначились ким хочуть стати у майбутньому. Ось, наприклад Настя Салецька, каже, що дивиться багато фільмів та часто рівняється на актрису Валерію Ходос. Дівчинка розповіла, що займатись у гуртку їй дуже довподоби, то можливо у майбутньому теж стане актрисою.
 

 

Автор:Вікторія Зелінська


Читайте такожЗапрошуємо до діалогу

дата створення: 2019-03-29

Висловлюємо думки щодо оздобленя центральних вулиць міста квітами (підвісними вазонами).

Детальніше...


День села святкували у селі Держанівка

дата створення: 2018-08-20

Важлива і хвилююча подія зібрала усю держанівську родину у неділю 19 серпня у сільському клубі. У Держанівці, за традицією, святкують День села. Урочисто прибраний зал, зі сцени лунають слова пошани до людської праці, подяка за натруджені руки, бажання зробити своє село кращим. З цікавістю присутні слухали слова вітання старости села Світлани Вольської, секретаря Дунаєвецької міської ради Миколи Островського, депутата міської ради, колишньої односельчанки Людмили Красовської, відомого односельчанина Йосипа Осецького, представника громадської приймальні народного депутата України В.О.Гереги Тетяни Ільєвої...

Детальніше...