http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/24/2018-04-24_4177/images/images-92772.png
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/24/2018-04-24_4177/images/images-64812.png http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/04/24/2018-04-24_4177/images/images-42002.png

Майбутні юні актори розширюють акторські здібності

дата створення: 2018-04-24

   Вивчення віршів, скоромовки, імітація звуку тварин та птахів, це все тренування та розвиток вашої фантазії. У Дунаєвецькому Будинку творчості школяра відбулось відкрите заняття на тему: «Розвиток акторської майстерності». Керівник гуртка Тетяна Ференс розповіла, що є найцінішим для актора та проводила з дітками розминку перед репетицією.
Кожен учень може тут себе проявити як особистість зігравши ту чи іншу роль. Мета уроку- розширити та набути кращих акторських здібностей. Вихованці лялькового гуртка «Капітошка» готують номер під назвою "Метелик і павучок", який презентуватимуть  для діток із садочків нашого міста. 
 "Наш гурток дає можливість дитині розвинути свої здібності та таланти", -  каже керівник лялькового гуртка Тетяна Ференс.
Всередньому гурток відвідує близько 40 учнів, різних рівнів: молодший та старший. На заняття в гурток діти приходять у позашкільний час. 
 Обмежень щодо здібностей, як таких, немає, чим більше дітки цікавляться музикою, танцями, вокалом та навіть малюванням, тим краще, бо театр, це не лише вміння добре говорити, розповідає Тетяна Володимирівна.
Ролі діти зазвичай розбирають самі. Вцілому кажуть, що задоволені тими образами кого грають. Мають навіть найулюбленіші.
Вихованець гуртка Максим Вознюк, розповідає, що його найулюбленіша роль, яку він виконував, це- козак, у виставі "Про козака Гору".
Школярі розповідають, що неодноразово приймали участь у місцевих та обласних конкурсах, звідки повертались не з пустими руками: "Ми здобули перемогу у Хмельницькому на конкурсі з виставою "Метелик і павучок", - радісно розповідає учениця гуртка Ляльковий театр "Капітошка" Софія Кісілюк.
Загалом ідеї для вистав черпають з мультфільмів, стародавніх казок або журналів, переробляють їх, добавляють дії та героїв. Костюми та декорації  роблять самостійно. 
  В процесі навчання в межах гуртка, у дітей збагачується фантазія та розвивається мислення. А ще, деякі з них мають кумирів та вже майже визначились ким хочуть стати у майбутньому. Ось, наприклад Настя Салецька, каже, що дивиться багато фільмів та часто рівняється на актрису Валерію Ходос. Дівчинка розповіла, що займатись у гуртку їй дуже довподоби, то можливо у майбутньому теж стане актрисою.
 

 

Автор:Вікторія Зелінська


Читайте такожМайстер-клас по вишиванню бісером

дата створення: 2018-03-22

Нещодавно реалізований проект “Мистецька скарбничка”, згуртував творчих людей, які захоплені творчістю та декоративно-прикладним мистецтвом. Тож, не зважаючи на закінчення проекту, продовжуються творчі зустрічі, а проводяться вони психологом КУ Дунаєвецької міської ради “Територіальний центр соціального обслуговування” Раїсою Попюк щосереди в приміщенні центру в рамках занять студії арт-терапії.

Так, на минулому тижні, збиралися помалювати любителі “петриківки”, а цієї середи пройшов цікавий майстер-клас по вишиванню бісером. Майстер-клас провела дунаївчанка, майстриня Оксана Ільніцька. Оксана Вікторівна презентувала лінійну техніку вишивки “гладь бісером”, про яку усі учасники майстер-класу дізналися вперше і захопились, як вони стверджують “з першого погляду”. Зустріч пройшла в теплій товариській атмосфері, додала учасникам нових знань та наснаги до творчості.

Детальніше...


Розміри штрафів за порушення законодавства про працю з 1 січня 2019 року збільшаться

дата створення: 2019-01-25

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становить 4173 грн. Збільшаться, відповідно, і розміри штрафів за порушення законодавства про працю:

125190 грн.( 30 мінімальних заробітних плат) за порушення:

  • фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору;
  • оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;
  • виплати заробітної плати( винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ;
Детальніше...