http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/07/2018-05-07_3176/images/images-27766.jpg

Теплові лічильники чи індивідуальне опалення?!

07.05.2018

   У відповідності до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", усі нежитлові та житлові приміщення, які опалюються через централізоване опалення в країні до 02.08.2018р. в обов’язковому порядку повинні бути оснащені вузлами комерційного обліку (лічильниками). Даний лічильник буде являтися власністю жителів будинку. За попередніми підрахунками орієнтовна вартість одного такого теплового лічильника та монтажних робіт складає близько 35 тис. грн. Сума вартості лічильника та монтажних робіт по встановленню, а в подальшому його обслуговування, буде розділена між споживачами будинку на частини («внески»), тому в платіжках крім вартості використаної теплової енергії буде додана графа із розміром такого «внеску».

Звертаємо особливу увагу! КП теплових мереж ДМР звертається до жителів будинків, які підключені до централізованого опалення, розглянути питання доцільності встановлення теплового лічильника на будинок чи переходу на індивідуальне опалення.

Враховуючи тенденцію загальнодержавного підвищення цін енергоносії та відповідно збільшення тарифів на теплову енергію, можливі випадки виникнення аварійних ситуацій в опалювальний період, пов’язаних із зношеністю теплових мереж, та вимушеного припиняється теплопостачання в будинках.

На теперішній час у будинках, підключених до централізованого опалення, середній відсоток квартир, які ще користуються послугами теплопостачання становить близько 30%. З кожним роком кількість споживачів, бажаючих перейти на індивідуальне опалення зростає. При наявності індивідуального опалення власник квартири самостійно контролює питання температурного режиму в квартирі (окремих її кімнатах), економлячи при цьому споживання природнього газу, електроенергії, та власний бюджет.

У разі прийняття колегіального рішення на загально-будинкових зборах щодо встановлення теплового лічильника обраний представник від кожного будинку повинен письмово повідомити КП теплових мереж ДМР (адреса: м.Дунаївці вул. Франца Лендера, 53) до 15 червня 2018р.

У разі виявлення бажання у відключенні від централізованого теплопостачання окремих споживачів чи всього будинку загалом, заяви приймаються в приміщенні Дунаєвецької міської ради кабінет 14

Нагадуємо, на сьогоднішній день діють програми позики, що фінансуються державою та надаються банківськими установами. Користувач даних програм зможе отримати за доступними умовами позику на придбання чи оснащення оселі, де частину витрат бере на себе держава.

Боржники за спожите тепло будуть примусово відключені від системи централізованого опалення до опалювального періоду 2018/2019 років.

Адміністрація КП теплових мереж Дунаєвецької міської радиЧитайте такожВідбулася нарада з старостами

06.07.2020

Сьогодні заступник міського голови Сергій Яценко провів нараду старост у форматі відеоконференції за допомогою платформи Zoom...

Детальніше...