http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/11/2018-05-11_4336/images/images-57009.jpg

Запрошуємо усіх прийняти участь у святкуванні Дня Матері

дата створення: 2018-05-11

Запрошуємо усіх прийняти участь у святкуванні Дня Матері , яке відбудеться 13 травня 2018 року. Свято розпочнеться о 16 годині з урочистої ходи від ЗОШ № 3 до центрального парку та продовжиться святковим концертом, підготовленим КЗ Дунаєвецької міської ради "Дунаєвецька дитяча школа мистецтв".Читайте такожУ Новій школі – все по новому!

дата створення: 2019-01-15

У Новій українській школі – все по новому. Докорінно змінився зміст освіти. Кожен день навчання учителі розпочинають з ранкової зустрічі у «ранковому колі». Потім продовжується цікава подорож у світ нових знань через проведення уроків: парну і групові форми, навчання через гру, уроками-квестами, уроками-тренінгами, уроками-подорожами тощо.

Якість початкової освіти забезпечують через формування ключових компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Саме тому вміло поєднують програмовий матеріал з життєвими ситуаціями, словесні методи навчання із демонстраційними та наочними засобами.

Детальніше...


Привітання Дунаєвецького міського голови з Днем Прапора України

дата створення: 2018-08-23

Шановні жителі Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято всіх поколінь українців.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України, захисту територіальної цілісності нашої держави, який єднає усіх нас та веде вперед. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню...

Детальніше...