http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_1582/images/images-21127.jpg

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

дата створення: 2018-05-13

Дорогі матері!

Прийміть мої сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Материнство – вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Вітчизни.

Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю. Особливі слова подяки висловлюю багатодітним матерям  та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

Від усієї душі бажаю нашим дорогим матерям здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Міський голова                                        Веліна ЗаяцьЧитайте такожНавчальний візит в рамках програми «Маршрут успіху»

дата створення: 2018-03-27

Сьогодні, 27 березня о 10.00 годині в залі засідань міської ради проектом «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в України» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, було організовано програму навчального візиту в рамках програми «Маршрут успіху» в Хмельницькому РВ АМУ в рамках проекту ПУЛЬС на тему: «Кращі практики та досвід адміністрування громади: координація дій, робота старостатів, залучення громадян» із представниками з Ярмолинець.

Детальніше...