http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_9870/images/images-82971.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_9870/images/images-58242.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_9870/images/images-61064.jpg

Мамо, рідна і кохана

дата створення: 2018-05-13

11 травня у читальному залі Лисецької сільської бібліотеки, проведено літературний вечір, до Дня матері «Мамо, рідна і кохана». Завідувач бібліотекою, ведуча заходу, розпочала вечір. На вечір запросили родину Веселої Г.І., яка представила свої різноманітні вишивки. У родині Веселих – ціла династія любителів української вишивки: на даний час наймолодша вишивальниця – Владислава учениця 5 класу, її мати Іванна, бабуся Галина, а привили їм любов до вишивки прабабуся Марія, та прапрабабуся Текля.

Вишитий рушник в Україні посідає особливе місце. Рушник – це символ України. Рушник супроводжував селянина протягом усього життя. Рушник виконував і важливу образно – символічну, літургійну роль у християнській обрядовості. Рушник був найдорожчим подарунком матері в дорогу сину, як пам'ять про дім, побажання щасливого майбутнього в новому житті.

Рідна мати моя, ти мене на зорі проводжала

І рушник вишиваний на щастя, на долю дала.

Так писав про рушник український поет А.Малишко.

На захід завітали учні Лисецької ЗОШ, староста та жителі села Лисець. Учні 5-6 класів читали вірші про матерів. Учениця 5 класу Стецюк Анастасія виконала пісні про маму «Мама» та «Сонячний віночок», колектив «Дзвіночок» виконав «Подарунок для матусі» та «Любіть Україну», зворушливо виконала пісню «Мамина хатина» Вершигора Альбіна.

Майстриня Галина розповіла учням про династію вишивальниць Веселих. Присутні збагатили свої знання з відродження культурно – історичних традицій та сучасності краю. Свято пройшло на славу.

 

Автор:Зав.бібліотекою К.Теляча


Читайте такожРеалізовано ще один проект за кошти громадського бюджету

дата створення: 2018-09-30

Діти - це наше майбутнє. І для правильного розвитку дітей необхідна постійна фізична активність. Саме з цією метою у місті Дунаїці у провулку Декоративний,1 відкрився дитячий майданчик, який був придбаний за кошти громадського бюджету...

Детальніше...


«Новорічний карнавал»

дата створення: 2017-12-26

26 грудня у актовій залі Будинку творчості школяра відбулася новорічна благодійна ялинка «Новорічний карнавал» для дітей з малозабезпечених, багатодітних, функціонально неспроможних сімей. Дітки та їх батьків, усі присутні в залі, мали можливість переглянути цікаву новорічну виставу, котру поставили вихованці БТШ (керівник Людмила Петрівна Погранична).

Заступник міського голови Надія Слюсарчик та начальник служби у справах дітей та молоді Наталя Яворська, привітали усіх діток з наступаючими новорічними святами, вручили новорічні подарунки та побажали, щоб у кожної дитини якомога частіше на обличчі з'являлась посмішка, а в очах іскорка надії та доброти. Усі присутні отримали масу задоволень та позитивних вражень від свята.

Детальніше...