http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_9870/images/images-82971.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_9870/images/images-58242.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/13/2018-05-13_9870/images/images-61064.jpg

Мамо, рідна і кохана

дата створення: 2018-05-13

11 травня у читальному залі Лисецької сільської бібліотеки, проведено літературний вечір, до Дня матері «Мамо, рідна і кохана». Завідувач бібліотекою, ведуча заходу, розпочала вечір. На вечір запросили родину Веселої Г.І., яка представила свої різноманітні вишивки. У родині Веселих – ціла династія любителів української вишивки: на даний час наймолодша вишивальниця – Владислава учениця 5 класу, її мати Іванна, бабуся Галина, а привили їм любов до вишивки прабабуся Марія, та прапрабабуся Текля.

Вишитий рушник в Україні посідає особливе місце. Рушник – це символ України. Рушник супроводжував селянина протягом усього життя. Рушник виконував і важливу образно – символічну, літургійну роль у християнській обрядовості. Рушник був найдорожчим подарунком матері в дорогу сину, як пам'ять про дім, побажання щасливого майбутнього в новому житті.

Рідна мати моя, ти мене на зорі проводжала

І рушник вишиваний на щастя, на долю дала.

Так писав про рушник український поет А.Малишко.

На захід завітали учні Лисецької ЗОШ, староста та жителі села Лисець. Учні 5-6 класів читали вірші про матерів. Учениця 5 класу Стецюк Анастасія виконала пісні про маму «Мама» та «Сонячний віночок», колектив «Дзвіночок» виконав «Подарунок для матусі» та «Любіть Україну», зворушливо виконала пісню «Мамина хатина» Вершигора Альбіна.

Майстриня Галина розповіла учням про династію вишивальниць Веселих. Присутні збагатили свої знання з відродження культурно – історичних традицій та сучасності краю. Свято пройшло на славу.

 

Автор:Зав.бібліотекою К.Теляча


Читайте такожСвятковий концерт до 8 Березня

дата створення: 2018-03-06

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Дунаєвецької громади. Так, 6 березня для прекрасної половини в оновленому приміщенні дитячої школи мистецтв був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь таланти вокально-інструментального ансамблю «Тернавчани».

Святкову атмосферу у залі підтримували вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень, які щиро звучали від чоловіків міської ради на адресу своїх колег.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчого колективу за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Детальніше...


Участь міського голови Веліни Заяць у роботі XIV Українського муніципального форуму

дата створення: 2018-06-18

З 18 по 19 червня 2018 року Асоціація міст України проводить у Києві XIV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. Участь у заході бере міський голова Веліна Заяць.

Детальніше...