http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/16/2018-05-16_9587/images/images-32657.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/05/16/2018-05-16_9587/images/images-80451.jpg

Краща інсценізація творів українських та зарубіжних письменників

дата створення: 2018-05-16

З метою популяризації творчості письменників української і зарубіжної літератури, сільські бібліотеки громади приймають активну участь у конкурсі на кращу інсценізацію їх творів. Так, 15 травня в Великопобіянській сільській бібліотеці завідуюча бібліотекою Л.Бобрик разом з учнями старших класів створила власну творчу інтерпретацію повісті «Кайдашева сім’я» І.С.Нечуя-Левицького, інсценізувавши уривки з твору. . Декорації та реквізит для міні-вистави створювали автентичну атмосферу селянської хати. Гра талановитих акторів заслуговувала на найгучніші оплески, та була відзначена директором міської бібліотеки О.Сидорович. Завдяки інсценізації в учнів розширюється уявлення про можливості інтерпретації літературного твору, відбувається глибоке занурення в художній текст, розвиваються творчі здібності.Читайте такожАмбітні плани, амбітної старости

дата створення: 2018-04-20

Зв’язкова на далекому Сході, вчитель початкових класів, директор школи в Сиворогах, завідувач клубом у Дем’янківцях та вихователь в садочку, а ще вміла вишивальниця, любляча донька, дружина, мати і вже навіть бабуся… Це все вона - педагог у другому поколінні не лише за освітою, але й за покликанням долі, а тепер взірцева очільниця Іванковецького старостинського округу, Оксана Бабій. Енергійна та креативна, патріот своєї маленької батьківщини, змогла згуртувати навколо себе однодумців, поставивши перед собою одну єдину ціль – покращення життя 740 мешканців сіл Іванківці та Слобідка Гірчичнянська.

Детальніше...


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

дата створення: 2018-07-16

Шановні бухгалтери, щиро вітаю вас із професійним святом!

Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер Дунаєвеччини. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.

Детальніше...