http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/01/2018-06-01_8138/images/images-65071.jpg

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

дата створення: 2018-06-01

Дунаєвецька міська рада щиро вітає головного спеціаліста юридичного відділу Богуш Раїсу Володимирівну з Днем народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

З повагою міський голова                                              Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

дата створення: 2018-09-16

Щиро вітаємо із Днем народження голову Дунаєвецької районної державної адміністрації Олександра Бернашевського!

Нехай вам завжди сонячно усміхається доля, Бог дарує міцне здоров`я, благополуччя та затишок у домівці. Хай рясним дощем ллється людська повага, любов рідних і близьких людей, а кожен день буде наповненим теплом і достатком.

З повагою

міський голова                                                                        Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


У Новій школі – все по новому!

дата створення: 2019-01-15

У Новій українській школі – все по новому. Докорінно змінився зміст освіти. Кожен день навчання учителі розпочинають з ранкової зустрічі у «ранковому колі». Потім продовжується цікава подорож у світ нових знань через проведення уроків: парну і групові форми, навчання через гру, уроками-квестами, уроками-тренінгами, уроками-подорожами тощо.

Якість початкової освіти забезпечують через формування ключових компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Саме тому вміло поєднують програмовий матеріал з життєвими ситуаціями, словесні методи навчання із демонстраційними та наочними засобами.

Детальніше...