http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/01/2018-06-01_8138/images/images-65071.jpg

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

дата створення: 2018-06-01

Дунаєвецька міська рада щиро вітає головного спеціаліста юридичного відділу Богуш Раїсу Володимирівну з Днем народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

З повагою міський голова                                              Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожЗвіт виконаних робіт КП «ЖЕО» Дунаєвецької міської ради за період з 09.07.2018р. по 13.07.2018 р.

дата створення: 2018-07-13

1. Виконали влаштування вуличного освітлення в с. Чимбарівка, встановили 20 ліхтарів.

2. Провели поточний ремонт вуличного освітлення в с. Воробіївка, с. Сивороги, с. Миньківці, с. В.Жванчик.

3. Провели ремонт шиферної покрівлі в будинку №53 по вул. Шевченка.

4. Провели монтаж дошки оголошень по вул. Шевченка.

Детальніше...


Профілактична робота з умовно-засудженими

дата створення: 2019-05-30

      В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодого віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право та закони супроводжують людину все її життя.
      Саме тому 30 червня 2019 року в рамках взаємодії Дунаєвецького бюро правової безоплатної допомоги, Дунаєвецької філії державної установи «Центр пробацій» Ювенальної превенції та КУ ДМР «Територіальний центр соціального обслуговування» для неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проведено лекцію на тему: «Формування твердих навичок правомірної поведінки», на якій було розглянуто заходи, спрямовані на недопущення виникнення конфлікту,а також на зниження деструктивного впливу наслідків конфлікту на різні сторони соціальної системи. Юнакам роз’яснили в правовому полі, що навіть з умовною судимістю (погашеною) можливо побудувати світле майбутнє, стати корисним членом суспільства.

Детальніше...