Футбольний матч Чемпіонату Хмельницької області по футболу

дата створення: 2018-06-04

Відбувся черговий футбольний матч Чемпіонату Хмельницької області по футболу серед команд Прем`єр Ліги. МФК «Дунаївці» приймали вдома МФК «Славута», вже в дебюті гри Славутчани засмутили господарів поля і довгий час їм вдавалось втримати перевагу, лише під завісу першого тайму Дунаєвчани змогли відігратись, у другому таймі Дунаєвчани цілком взяли гру під свій контроль та змогли ще тричі розписатись у воротах суперника. В результаті оформивши розгромну перемогу з рахунком 4-1. Після трьох зіграних матчів підопічні Володимира Ігнатьєва продовжують лідирувати у заліковій таблиці та готуються до принципової гри проти ФК «Случ» (Старкостянтинів) яка пройде 9 червня на міському стадіоні Колос, про час початку матчу буде повідомленно дещо згодом.

Тривають роботи по утепленні фасаду навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, гімназія». Раніше тут вже було замінено всі вікна на енергозберігаючі, відремонтовано та утеплено дах та оновлено систему опалення. Тож після утеплення ця школа буде першою, де виконано весь комплекс заходів для підвищення енергоефективності приміщення...