Футбольний матч Чемпіонату Хмельницької області по футболу

дата створення: 2018-06-04

Відбувся черговий футбольний матч Чемпіонату Хмельницької області по футболу серед команд Прем`єр Ліги. МФК «Дунаївці» приймали вдома МФК «Славута», вже в дебюті гри Славутчани засмутили господарів поля і довгий час їм вдавалось втримати перевагу, лише під завісу першого тайму Дунаєвчани змогли відігратись, у другому таймі Дунаєвчани цілком взяли гру під свій контроль та змогли ще тричі розписатись у воротах суперника. В результаті оформивши розгромну перемогу з рахунком 4-1. Після трьох зіграних матчів підопічні Володимира Ігнатьєва продовжують лідирувати у заліковій таблиці та готуються до принципової гри проти ФК «Случ» (Старкостянтинів) яка пройде 9 червня на міському стадіоні Колос, про час початку матчу буде повідомленно дещо згодом.