http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/05/2018-06-05_5849/images/images-63060.jpeg

Лікар для кожної сім’ї

дата створення: 2018-06-05

З квітня 2018 року в Україні стартувала кампанія з вибору лікаря первинної медичної допомоги. За 2 місяці дії кампанії декларації підписали 5176 жителі району.

Найактивнішими є пацієнти з м. Дунаївці та оточуючих сіл, ст.. Дунаївці, с. Балин, с. Велика Кужелева.

Лідерами з оформлення декларацій є:

 • Войткова Ольга Віталіївна лікар ЗПСМ АЗПСМ №1
 • Понцак Надія Дмитрівна лікар – педіатр АЗПСМ №1
 • Огороднік Володимир Володимирович лікар ЗПСМ АЗПСМ №2
 • Горячок Ігор Васильович лікар ЗПСМ АЗПСМ №2
 • Кац Марина Григорівна лікар – педіатр АЗПСМ №1
 • Скоробогач Ірина Михайлівна лікар ЗПСМ АЗПСМ №1
 • Олійник Михайло Анатолійович лікар ЗПСМ Балинської АЗПСМ

Безоплатні послуги для тих, хто підписав декларацію:

 1. Спостереження за здоров’ям пацієнта, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів.
 2. Профогляди для семи груп ризику.
 3. Рецепти на ліки, у тому числі за програмою «Доступні ліки».
 4. Вісім базових досліджень.
 5. Вакцинація за календарем щеплень.
 6. Знеболення.
 7. Видача лікарняних та інших медичних довідок.
 8. Взяття біоматеріалів та медичні втручання.

Лікар не може відмовитися підписувати декларацію через наявні хронічні діагнози у пацієнта, вік, стать, місце проживання чи матеріальне становище. Єдина причина через яку лікар може відмовити пацієнтові – якщо він досяг рекомендованого ліміту за кількістю пацієнтів. Підійти до вибору лікаря слід з усією серйозністю, але і зволікати не потрібно, адже у вибраного Вами спеціаліста може не залишитися вільного місця.

Заступник головного лікаря                                                 Тетяна  ЯтчукЧитайте такожСтартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

дата створення: 2018-05-30

Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?

Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

 

Детальніше...


Школи громади відсвяткували свято Останнього дзвоника

дата створення: 2018-05-25

Ще один навчальний рік дійшов кінця. І як завжди, ошатні та усміхнені школярі з квітами в руках з ранку поспішали до стін своїх навчальних закладів на свято Останнього дзвоника. Навіть дощ не став на заваді.

Для одинадцятикласників громади сьогоднішній шкільний дзвоник став дійсно останнім. Для інших учнів він ознаменував завершення навчального року та подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Під час святкових шкільних лінійок лунали слова привітання та сяяли усмішки школярів, адже попереду дітей чекають веселі літні канікули!

Всім школярам бажаємо активно відпочити на канікулах та набратися яскравих незабутніх літніх вражень, зустріти добрих і надійних друзів. А цьогорічним випускникам – правильного вибору своєї життєвої стежини. Нехай цей останній дзвоник стане вдалим стартом у самостійне життя для вас, а учителям додасть сил і натхнення на нові звершення на такій нелегкій ниві виховання та навчання молодого покоління!

Детальніше...