http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/08/2018-06-08_5415/images/images-28062.jpg

В гостях у вередливої Маші

дата створення: 2018-06-08

8 червня в міській бібліотеці було весело та гамірно. Сюди на гостини на перегляд мультфільмів «В гостях у вередливої Маші» завітали вихованці дитячого садка №5 «Усмішка» разом з вихователями.

Самі маленькі користувачі були в захваті від розважально — пізнавального мультсеріалу який заворожив малечу вже з перших хвилин перегляду.

Діти отримали насолоду від мультфільмів, які піднімають настрій та дарують радість.Читайте такожНові перемоги

дата створення: 2018-03-16

Наші таланти розпускають вітрила,

В небо підносять нас радості крила.

Вітер натхнення запалює серця,

Творчість живе у цих стінах щодня!

Саме так, хочеться сказати про наш КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра», адже тут вихованці розкривають свій талант, свої здібності, свої мрії втілюють в життя. А мрії у кожного різні - хтось хоче малювати краще всіх, хтось шити, вишивати, співати, декламувати. І всі мають можливість показати свій талант.

Детальніше...


Профілактична бесіда-запорука безпеки дитини

дата створення: 2018-02-22

21 лютого 2018 року з метою профілактики правопорушень та злочинності серед дітей, фахівцем із соціальної роботи КУ Дунаєвецької міської ради “Територіальний центр соціального обслуговування” Ольгою Грондзаль спільно із інспектором ювенальної превенції Михайлом Журавлем було проведено профілактичну бесіду на тему “Правове виховання. Пустощі і кримінальна відповідальність” із учнями 6 класу Дунаєвецької ЗОШ №4. В ході бесіди діти активно обговорювали подані життєві ситуації із прикладами вчинення неповнолітніми правопорушень, ознайомилися із видами відповідальностей за вчинення злочинів. Ольга Володимирівна провела із учнями гру “Дозволено - не дозволено?”, в ході якої діти засвоїли знання про відповідальність за вчинення правопорушень та що слід робити, щоб не потрапити в конфлікт із законом.

Детальніше...