http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-68630.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-4736.jpg

Командна гра зближує

дата створення: 2018-06-13

12 червня в Дунаєвецькій міській бібліотеці проводили соціальну "# Гру Світ Громад". Під час гри за ігровим столом зібралася молодь, яка має активну життєву позицію і котрій не байдуже розвиток своєї громади, працівники міської бібліотеки та представники ГО «Зараз Твій Час». Захід проходив в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Світ громад» — це настільна гра, що вчить людей співпрацювати і будувати ефективні громади. Ігрові події максимально наближені до реального життя. Учасники розв’язували певні питання, брали відповідальність за спільні рішення, домовлялися між собою. Це була справжня командна гра, адже усі розуміли, перемога у грі досягається командним результатом, як і її програш. Кілька годин кропіткої праці і результат не забарився. Загальними зусиллями побудували школу мистецтв, відремонтували Будинок громади, розпочали роботи по створенню бізнес – інкубатора.

Гра, яка проводилася вперше, сподобалася усім гравцям і вони виявили бажання ще раз зібратися за ігровим столом найближчим часом.Читайте такожІндивідуальне опалення – нова вимога часу

дата створення: 2018-06-04

Комунальне підприємство теплових мереж Дунаєвецької міської ради доводить до відома населення міста, що прийом заяв щодо переведення квартир та будинків на індивідуальне опалення продовжується.

Протягом квітня-травня 2018 року від користувачів послуг з теплопостачання прийнято 48 заяв щодо відключення від централізованого опалення. Усі подані заяви розглянуто комісійно та погоджено у надані дозволу на переведення квартир заявників на індивідуальне опалення.

Усвідомлюючи загальнодержавне зростання цін на енергоносії та і відповідно тарифів за надані послуги з теплопостачання такі споживачі зможуть самостійно вирішувати питання щодо опалення власних квартир, економії енергоносіїв та формуванні власних бюджетів на сплату комунальних послуг.

Телефон для довідки: 0674991539

Детальніше...


Благодійна акція до нового навчального року завершена

дата створення: 2018-09-04

До початку нового навчального року КУ ДМР «Територіальний центр соціального обслуговування» провела благодійну акцію «Готуємо дітей до школи».

За результатами проведення акції благодійну допомогу отримали школярі з 15 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти отримали шкільну та спортивну форми, рюкзаки та канцелярське приладдя...

Детальніше...