http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-68630.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-4736.jpg

Командна гра зближує

дата створення: 2018-06-13

12 червня в Дунаєвецькій міській бібліотеці проводили соціальну "# Гру Світ Громад". Під час гри за ігровим столом зібралася молодь, яка має активну життєву позицію і котрій не байдуже розвиток своєї громади, працівники міської бібліотеки та представники ГО «Зараз Твій Час». Захід проходив в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Світ громад» — це настільна гра, що вчить людей співпрацювати і будувати ефективні громади. Ігрові події максимально наближені до реального життя. Учасники розв’язували певні питання, брали відповідальність за спільні рішення, домовлялися між собою. Це була справжня командна гра, адже усі розуміли, перемога у грі досягається командним результатом, як і її програш. Кілька годин кропіткої праці і результат не забарився. Загальними зусиллями побудували школу мистецтв, відремонтували Будинок громади, розпочали роботи по створенню бізнес – інкубатора.

Гра, яка проводилася вперше, сподобалася усім гравцям і вони виявили бажання ще раз зібратися за ігровим столом найближчим часом.Читайте такожГодина пілатесу

дата створення: 2018-02-06

Дунаєвецька міська бібліотека запрошує усіх бажаючих не лише до читання книг та на масові заходи, а й на годину пілатесу . Пілатес – система вправ, розрахована на створення сильного та гнучкого тіла. Тобто тренінг поєднує елементи розтяжки з елементами силового тренування. Пілатес підходить всім не залежно від віку, статі, особливостей фігури і рівня фізичної підготовки. Чекаємо на Вас!

Детальніше...


Усиновлення – це любов назавжди

дата створення: 2018-09-28

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей...

Детальніше...