http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-68630.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-4736.jpg

Командна гра зближує

дата створення: 2018-06-13

12 червня в Дунаєвецькій міській бібліотеці проводили соціальну "# Гру Світ Громад". Під час гри за ігровим столом зібралася молодь, яка має активну життєву позицію і котрій не байдуже розвиток своєї громади, працівники міської бібліотеки та представники ГО «Зараз Твій Час». Захід проходив в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Світ громад» — це настільна гра, що вчить людей співпрацювати і будувати ефективні громади. Ігрові події максимально наближені до реального життя. Учасники розв’язували певні питання, брали відповідальність за спільні рішення, домовлялися між собою. Це була справжня командна гра, адже усі розуміли, перемога у грі досягається командним результатом, як і її програш. Кілька годин кропіткої праці і результат не забарився. Загальними зусиллями побудували школу мистецтв, відремонтували Будинок громади, розпочали роботи по створенню бізнес – інкубатора.

Гра, яка проводилася вперше, сподобалася усім гравцям і вони виявили бажання ще раз зібратися за ігровим столом найближчим часом.Читайте такожЯк обрати сімейного лікаря

дата створення: 2018-02-09

У зв’язку із початком медичної реформи первинної ланки, починаючи з квітня місяця цього року медична допомога не буде прив’язана до місця реєстрації чи проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава

Детальніше...


Прогулянки на морозі теж корисні

дата створення: 2018-01-25

Незважаючи на те, що температура за вікном істотно знизилась, фахівці не рекомендують відмовлятися від прогулянок на свіжому повітрі, адже для підтримки гарного самопочуття рухатися просто необхідно. Проте нагадують, що коли температура опускається нижче, потрібно одягатися тепліше, ніж зазвичай. Це необхідно для того, щоб організм встиг адаптуватись до нових погодних умов.

Детальніше...