http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-68630.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/13/2018-06-13_6531/images/images-4736.jpg

Командна гра зближує

дата створення: 2018-06-13

12 червня в Дунаєвецькій міській бібліотеці проводили соціальну "# Гру Світ Громад". Під час гри за ігровим столом зібралася молодь, яка має активну життєву позицію і котрій не байдуже розвиток своєї громади, працівники міської бібліотеки та представники ГО «Зараз Твій Час». Захід проходив в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Світ громад» — це настільна гра, що вчить людей співпрацювати і будувати ефективні громади. Ігрові події максимально наближені до реального життя. Учасники розв’язували певні питання, брали відповідальність за спільні рішення, домовлялися між собою. Це була справжня командна гра, адже усі розуміли, перемога у грі досягається командним результатом, як і її програш. Кілька годин кропіткої праці і результат не забарився. Загальними зусиллями побудували школу мистецтв, відремонтували Будинок громади, розпочали роботи по створенню бізнес – інкубатора.

Гра, яка проводилася вперше, сподобалася усім гравцям і вони виявили бажання ще раз зібратися за ігровим столом найближчим часом.Читайте такожБезпечний Інтернет для учнів

дата створення: 2018-02-07

Кожного року у другий вівторок лютого світ відзначає День безпечного Інтернету. Україна долучилася до святкування цього дня ще у 2004 році.

Тому саме сьогодні, 6 лютого, у центрі інформації та інноваційних послуг міської бібліотеки було проведено низку цікавих заходів на підтримку безпечного користування всесвітньою мережею. Бібліотекар відділу Хозінська Галина провела пізнавальний урок, на якому у цікавій формі були розглянуті правила користування та поведінки у соціальних мережах та у Інтернеті загалом. Користувачі виявилися молодцями!
Приємно було спостерігати за дітьми, які досить жваво реагували та достатньо вірно відповідали на питання що до ситуацій, які трапляються у кіберпросторі. Не дивлячись на юний вік, діти вже розуміють поняття - приватна інформація. Досить серйозна тема, що була розкрита у ігровій формі, зацікавила учнів, тому й вели вони діалог з бібліотекарем активно та невимушено. Школярі із задоволенням переглянули відео «Безпечний Інтернет для учнів».

Детальніше...


ДЕНЬ СЕЛА МУШКУТИНЦІ «Моє село – моя колиска»

дата створення: 2018-07-29

Моє село, моя колиска,

Моє дитинство моє життя!

Мій рідний край, моя молитва

Про тебе лине в майбуття.

Детальніше...