http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/18/2018-06-18_8667/images/images-58344.jpg

Привітання з Днем народження

дата створення: 2018-06-18

Сьогодні свій День народження зустрічає заступник міського голови Слюсарчик Надія Олексіївна!

Шановна Надіє Олексіївно!

Прийміть наші щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого дня народження.

Усі знають Вас як працелюбну, принципову, енергійну людину, яка віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру жителів громади.

У цей день, шановна, Надіє Олексіївно, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Нехай ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать справі відродження та розвитку громади, зростанню добробуту земляків.

Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя, невичерпної енергії та впевненості в повсякденній, відповідальній діяльності в ім’я миру, благополуччя та процвітання нашої громади та рідної України! Хай здійсняться ваші мрії та сподівання!

З повагою міський голова                                                   Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожВідбулася колегія управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради

дата створення: 2018-12-21

21 грудня 2018 року відбулася колегія управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради. В роботі колегії взяли участь заступник міського голови Дунаєвецької міської ради Надія Слюсарчик,керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти...

 

Детальніше...


Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-07-15

   Сьогодні свій День народження зустрічає депутат міської ради Кобилянська Альона Костянтинівна.

   Шановна Альоно Костянтинівно!

   Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

   Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

   З повагою міський голова                     Веліна Заяць

та депутатський корпус міської ради

Детальніше...