http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/06/24/2018-06-24_3882/images/images-85871.jpg

Привітання міського голови Веліни Заяць з Днем молоді

дата створення: 2018-06-24

Шановна молодь громади !

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні й освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю всім творчої енергії, незалежних думок і сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте: молодість – не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтеся молодими завжди!

З повагою міський голова                                                           Веліна ЗаяцьЧитайте такожПозашкілля – у стінах рідної школи

дата створення: 2018-02-16

Дунаєвецьку зош І-ІІІст. №3 можна цілком вважати філіалом комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра», адже на її базі працює цілий ряд гуртків різного спрямування. Художньо-естетичний напрям тут представлений хореографічним колективом, ансамблями сопілкарів та народних інструментів, науково-технічний – гуртком картингістів, соціально-реабілітаційний – гуртком національно-патріотичного виховання «Джура». Функціонування таких гуртків при школі, насамперед, задовольняє інтереси самих школярів, тому що вони мають можливість отримувати позашкільну освіту у стінах своєї школи, яка територіально віддалена від Будинку творчості школяра. Адміністрація школи та педагогічний колектив зацікавлені, завжди підтримують і йдуть назустріч у вирішенні різних проблем.

Детальніше...


Поезія завжди з нами

дата створення: 2018-03-21

Поезія… Що це – натхнення, необхідне кожному з нас, кохання яке надає крила, а можливо це застаріле мистецтво, яке вже нікому не цікаве? Адже навколо все так стрімко змінюється. Байрон, Пушкін, Шевченко, Маяковський,Костенко – хто не чув ці прізвища? Поезію яких авторів знають сьогоднішні молоді люди та старше покоління? З такими питаннями звернулися працівники міської бібліотеки до мешканців нашого міста. Адже саме 21 березня відзначається Всесвітній День поезії. Люди з задоволенням ділились своєю улюбленою поезію або власною творчістю. Проаналізувавши відповіді , ми відзначили що людям старшого віку більш ближча по духу поезія С.Єсеніна, В.Висоцького, О.Пушкіна. Молоде покоління із запалом декламують вірші Л.Костенко, Ю.Іздрика, Т.Деяка, Л.Панасюка, Д.Лазуткіна. Отже, ми переконалися що в нас знають, люблять, слухають поезію. Навіть за умов драматичних подій у державі та скрутної економічної ситуації все одно потребуємо духовного життя – того, що б піднімало над буденністю і давало надію у майбутньому.

Детальніше...