http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/04/2018-07-04_6024/images/images-44584.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/04/2018-07-04_6024/images/images-41661.jpg

Вітаємо з перемогою

дата створення: 2018-07-04

Колектив Дунаєвецького міського центру ФЗН «Спорт для всіх» вітає Олександра Юрика з блискучим виступом і «срібною» нагородою Відкритого чемпіонату Європи U 16 – U 18 (Литва)! У ваговій категорії 58 кг Юрик Олександр посів 2 місце у двоборстві (гирі – 24 кг, поштовх – 85, ривок – 108, сума двоборства – 139), 2 місце у довгому циклі (гирі – 24 кг, результат – 54 повторення) та 3 місце у командній естафеті (короткий цикл – 39 підйомів, гирі – 24 кг).

Цей успіх – результат таланту і наполегливої , виснажливої праці юного атлета та його тренера Анатолія Антонюка примножує славні спортивні традиції Дунаєвеччини, зміцнює авторитет як нашого краю, так і України в цілому.

Бажаємо всім спортсменам секції гирьового спорту, їх тренеру, міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, що символізує силу, велич духу і мужність!

Ви — наша гордість!Читайте такожАмбітні плани, амбітної старости

дата створення: 2018-04-20

Зв’язкова на далекому Сході, вчитель початкових класів, директор школи в Сиворогах, завідувач клубом у Дем’янківцях та вихователь в садочку, а ще вміла вишивальниця, любляча донька, дружина, мати і вже навіть бабуся… Це все вона - педагог у другому поколінні не лише за освітою, але й за покликанням долі, а тепер взірцева очільниця Іванковецького старостинського округу, Оксана Бабій. Енергійна та креативна, патріот своєї маленької батьківщини, змогла згуртувати навколо себе однодумців, поставивши перед собою одну єдину ціль – покращення життя 740 мешканців сіл Іванківці та Слобідка Гірчичнянська.

Детальніше...


Незабутня подорож до обласного театру ляльок «Дивень».

дата створення: 2018-05-30

Днями, вихованці комунальної установи Дунаєвецької міської ради “Міський центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Ластівка», під керівництвом директора Центру О.Отрубчак у супроводі фахівців та батьків мали чудову нагоду відвідати Хмельницький обласний академічний театр ляльок «Дивень». Актори театру, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, підготували для «особливих» діток благодійну виставу за мотивами італійської народної казки «Три апельсина». Окрім перегляду вистави діти мали можливість відвідати зимовий сад та живий куточок, які знаходяться у приміщенні самого театру. Неймовірні враження залишились у дітей від поїздки, вини отримали масу позитивних емоцій, наповнились життєвою енергією та жагою до повноцінного життя.

Детальніше...