http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/10/2018-07-10_8263/images/images-22502.jpg

Не словом, а ділом!

дата створення: 2018-07-10

Проблема безпритульних тварин у Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді є актуальною, тому що в місті та селах існують чимало вуличних некерованих собак, які представляють потенційну загрозу для людей. Також росте чисельність безпритульних кішок, які можуть бути носіями небезпечних інфекційних хвороб. Поява таких тварин провокує агресію у окремих жителів громади і в результаті – трапляються випадки знущання над тваринами чи отруєння їх невідомими особами.

Все ж, є на світі добрі люди, які цінують не тільки своє життя та не бояться взяти на себе відповідальність і подарувати шанс на нове життя покинутим напризволяще колишнім домашнім улюбленцям.

У багатьох містах України активні громадяни, які бажають допомогти безпритульним тваринам, полегшити їх складне життя та вберегти від голоду та хвороб, об’єднуються у громадські організації та спільними зусиллями громадськості, волонтерів, за підтримки місцевої влади створюють притулки для бездомних тварин.

Можливо, і в нашій громаді знайдуться такі люди, які створять та очолять громадську організацію із захисту та догляду за безпритульними тваринами.

В свою чергу, Дунаєвецька міська рада готова розглянути питання підтримки такої громадської організації в разі її створення.

 Давайте допоможемо беззахисним тваринам знайти свій новий дім!Читайте такожВідбувся Форум місцевого самоврядування

дата створення: 2018-12-05

5 грудня у Києві за участі перших осіб держави – президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбувся масштабний Форум місцевого самоврядування, в рамках якого – ІІІ Форум об’єднаних громад, в якому прийняла участь від Дунаєвецької міської об`єднаної територіальної громади міський голова Веліна Заяць...

Детальніше...


ЗВІТ комунального підприємства теплових мереж Дунаєвецької міської ради за період з 18.06.2018 р. – 22.06.2018 р.

дата створення: 2018-06-24

1.Заготовлено 30 м3 дров твердих порід.

2. Проведено ремонт запірної арматури, промивання та гідравлічні випробування на щільність теплових мереж від приміщення ВПУ-36 до будівлі управління праці та СЗН та будинку культури.

3.Встановлені електричні лічильники після проведених держповірок на котельнях про вул. Горького, 1А, Франца Лендера, 53, та Б. Хмельницького, 23.

Детальніше...