http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/10/2018-07-10_8263/images/images-22502.jpg

Не словом, а ділом!

дата створення: 2018-07-10

Проблема безпритульних тварин у Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді є актуальною, тому що в місті та селах існують чимало вуличних некерованих собак, які представляють потенційну загрозу для людей. Також росте чисельність безпритульних кішок, які можуть бути носіями небезпечних інфекційних хвороб. Поява таких тварин провокує агресію у окремих жителів громади і в результаті – трапляються випадки знущання над тваринами чи отруєння їх невідомими особами.

Все ж, є на світі добрі люди, які цінують не тільки своє життя та не бояться взяти на себе відповідальність і подарувати шанс на нове життя покинутим напризволяще колишнім домашнім улюбленцям.

У багатьох містах України активні громадяни, які бажають допомогти безпритульним тваринам, полегшити їх складне життя та вберегти від голоду та хвороб, об’єднуються у громадські організації та спільними зусиллями громадськості, волонтерів, за підтримки місцевої влади створюють притулки для бездомних тварин.

Можливо, і в нашій громаді знайдуться такі люди, які створять та очолять громадську організацію із захисту та догляду за безпритульними тваринами.

В свою чергу, Дунаєвецька міська рада готова розглянути питання підтримки такої громадської організації в разі її створення.

 Давайте допоможемо беззахисним тваринам знайти свій новий дім!Читайте такожЗустріч талановитих художників

дата створення: 2018-05-11

Сьогодні в залі комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Історико –краєзнавчого музею» відбулася зустріч спілки талановитих художників Дунаєвеччини, котрі саме в цей день відсвяткували першу річницю створення. На передодні, а саме 18-26 квітня пройшли виставки картин наших художників в Хмельницькій гумонітарно-педагогічній академії та в творчій світлиці-музеї Ніни Гончарук, звідти були привезені нагороди та вручені нашим художникам.

Також із заступницею міського голови Надією Слюсарчик, було обговорено плани та рік та заплановано два пленера весною та восенни.

Детальніше...


Місцева Прокуратура Інформує

дата створення: 2019-03-20

Реалізація органами прокуратури конституційної функції представництва — дієва форма захисту порушених інтересів держави в суді.

Конституцією України наділено органи прокуратури функцією представництва інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

На сьогодні, цим законом є Закон України «Про прокуратуру», яким регламентовано, що прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу....

Детальніше...