http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_74/images/images-75821.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_74/images/images-28506.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_74/images/images-28060.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_74/images/images-93804.jpg

Обираємо директорів шкіл по-новому

дата створення: 2018-07-12

Директор школи здійснює безпосереднє управління навчальним закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Він є представником закладу освіти у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє без довіреності в межах повноважень, передбачених законом та установчими документами закладу освіти.

Відповідно до нового закону, відтепер керівників навчальних закладів будуть призначати після проходження конкурсу. В склад конкурсної комісії можуть входити від 4 до 16 чоловік: в рівній кількості від засновника (міської ради), трудового колективу, ГО батьків учнів та ГО керівників ЗСО громади.

Саме тому, для обрання серед своїх колег членів комісії конкурсу на посади директорів шкіл, в освітній галузі громади відбулися збори трудових колективів. На цих зборах присутні ознайомилися з Положенням про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ради, основними вимогами до кандидатів, після чого шляхом таємного голосування, від кожного колективу було обрано чотирьох кандидатів, які входитимуть в склад конкурсної комісії.Читайте також

Привітання з святом 8 березня від міського голови

дата створення: 2018-03-07

Шановні жінки!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу.

Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів.

Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі.

Шановні жінки, висловлюємо вам вдячність за працю на благо нашої громади, за підтримку та душевну щедрість. Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов та мир!

Зі святом вас, дорогі жінки!

Міський голова                                                      Веліна Заяць

Детальніше...