http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_8468/images/images-27018.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_8468/images/images-51810.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_8468/images/images-10686.jpg

Плановий виїзд для покращення сімейних ціностей

дата створення: 2018-07-12

Сім’я на даний час залишається основним та головним інститутом виховання дітей. Але не кожна сім’я самостійно може справитись з тими проблемами, з якими стикається у процесі свого розвитку та функціонування, що негативно впливає на її життєдіяльність.

З метою медичного огляду, обстеження житлово – побутових умов проживання та проведення оцінки потреб сімей та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, 11 липня було здійснено плановий виїзд завідувачем відділення комунальної установи Дунаєвецької міської радим «Територіальний центр соціального обслуговування» спільно зі спеціалістом служби у справах дітей, педіатром та представником поліції. Виїзд здійснювався в населені пункти: с. Миньківці, с. Іванківці, с. Дем’янківці, с. Катеринівка, с. Соснівка, с. Сивороги. В результаті відвідано 12 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. У сім’ях проведено медичне обстеження дітей, при потребі призначено курс лікування, проведено бесіди та консультування щодо профілактики шкідливих звичок, інформування батьків та надання їм консультаційних послуг з метою набуття вмінь, знань і навичок з питань виховання дітей; бесіди щодо покращення санітарно-гігієнічних умов проживання, планування сімейного бюджету, попередження насильства в сім’ї та кримінальну відповідальність батьків за порушення прав дитини.Читайте такожПрогулянки на морозі теж корисні

дата створення: 2018-01-25

Незважаючи на те, що температура за вікном істотно знизилась, фахівці не рекомендують відмовлятися від прогулянок на свіжому повітрі, адже для підтримки гарного самопочуття рухатися просто необхідно. Проте нагадують, що коли температура опускається нижче, потрібно одягатися тепліше, ніж зазвичай. Це необхідно для того, щоб організм встиг адаптуватись до нових погодних умов.

Детальніше...


СПРАВЖНІЙ ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК У «ДЕМ’ЯНКОВЕЛІ»

дата створення: 2018-02-11

Зима - найулюбленіша пора року дітей та дорослих. Вона дарує нам безліч розваг, про які в інші пори року можна лише мріяти: катання на санчатах, ліплення снігових фігур, будівництво фортець... Зима – це класно! Зима це кришталево чисте повітря, вдихаючи яке, відчуваєш якусь фантастичну легкість, час активних і рухливих забав.

У дорослих, зима асоціюється зі снігом, морозом і кількома святами, для дітей це три місяців казки, яка завдяки нам може стати однією з найбільш незабутніх. І для цього зовсім не потрібно прикладати багато зусиль, достатньо лише взяти дітей і санчата і вперед на активний сімейний відпочинок на снігові гірки.

Детальніше...