http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_8468/images/images-27018.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_8468/images/images-51810.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/12/2018-07-12_8468/images/images-10686.jpg

Плановий виїзд для покращення сімейних ціностей

дата створення: 2018-07-12

Сім’я на даний час залишається основним та головним інститутом виховання дітей. Але не кожна сім’я самостійно може справитись з тими проблемами, з якими стикається у процесі свого розвитку та функціонування, що негативно впливає на її життєдіяльність.

З метою медичного огляду, обстеження житлово – побутових умов проживання та проведення оцінки потреб сімей та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, 11 липня було здійснено плановий виїзд завідувачем відділення комунальної установи Дунаєвецької міської радим «Територіальний центр соціального обслуговування» спільно зі спеціалістом служби у справах дітей, педіатром та представником поліції. Виїзд здійснювався в населені пункти: с. Миньківці, с. Іванківці, с. Дем’янківці, с. Катеринівка, с. Соснівка, с. Сивороги. В результаті відвідано 12 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. У сім’ях проведено медичне обстеження дітей, при потребі призначено курс лікування, проведено бесіди та консультування щодо профілактики шкідливих звичок, інформування батьків та надання їм консультаційних послуг з метою набуття вмінь, знань і навичок з питань виховання дітей; бесіди щодо покращення санітарно-гігієнічних умов проживання, планування сімейного бюджету, попередження насильства в сім’ї та кримінальну відповідальність батьків за порушення прав дитини.Читайте такожОтримай грант від Посольства Німеччини!

дата створення: 2019-01-31

Одним із компонентів фінансової підтримки України є грантові програми, які спрямовані на реалізацію конкретних проектів міста та регіону.

Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обмеженій кількості мікропроектів, спрямованим на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проекти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проектів закуповується в Україні.

Детальніше...


Підтримай своїх. Спорт для всіх!

дата створення: 2019-01-31

Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та районна федерація футболу гостинно запрошують усіх прихильників спорту у суботу 02 лютого 2019 р. на перегляд матчів І туру чемпіонату Хмельницької області з футзалу серед команд міст та районів у групі «Південь».

Підтримаємо свою улюблену команду!

Початок: 11.00 годині

А в переддень, в п’ятницю 01 лютого, представник Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади МФК «Дунаївці-Crispus» відбуває до м.Луцьк, щоб зустрітися з місцевим ФК «Любарт» у календарній грі VI туру чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги.

Бажаємо успіху!

 

Детальніше...