http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/20/2018-07-20_1972/images/images-45636.jpg

Стартує акція «Скоро до школи»

дата створення: 2018-07-20

Не за горами 1 вересня – свято для усіх дітей шкільного віку. Ця дата є неабияким приводом почати творити добрі справи усіх небайдужих. Дунаєвецька міська рада працює з дітьми з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з особливими потребами, дітьми внутрішньо переміщених осіб, дітьми учасників АТО, не залишає їх поза увагою та намагається допомогти в міру можливостей. На жаль, не завжди батьки мають потрібні кошти, щоб повноцінно зібрати дитину до школи, щоб вона не почувалася обділеною поряд з іншими дітьми.

Тож закликаємо усіх небайдужих долучитися до проведення акції. Усі охочі можуть подарувати дітям, які потребують особливої соціальної підтримки, шкільну форму, портфелик, зошити, щоденники, альбоми, олівці, фломастери, ручки, обкладинки для книг та зошитів, клей, кольоровий папір, пластилін та інше канцелярське приладдя.

Акція «Скоро до школи» триває до 20 серпня 2018 року.

Подарунки для школяриків можна приносити в КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» з понеділка до четверга з 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю – з 8.00 до 16.00 год. за адресою: м.Дунаївці, вул.Базарна, 8. Контактний телефон: (03858) 31-6-75.

Закликаємо усіх небайдужих жителів громади долучитися до проведення акції.

Зібрані подарунки вручать дітям напередодні Дня Незалежності України.

Кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство. Хай навіть невелика допомога може стати однією з найбільших радостей у житті.Читайте такожРемонт хореографічних залів Будинку творчості школяра

дата створення: 2019-07-03

Наприкінці минулого року, до міського голови звернулись батьки діток, що навчаються у хореографічних гуртках комунального закладу “Будинок творчості школяра” із проханням звернути увагу на стан приміщень, у яких відбуваються їхні зайняття. Приміщення насправді потребували негайного ремонту, оскільки вікна прогнили, лінолеум протерся до бетону, стіни та стеля - в тріщинах. Разом із тим, дітки які там займаються, регулярно виборюють перемоги та на досить високому рівні презентують нашу громаду. Отже, оцінивши всі ці обставини, міський голова запропонувала депутатам включити до видаткової частини міського бюджету фінансування ремонту двох хореографічний залів будинку творчості школяра. Наразі вже замінено вікна на металопластикові та завершується придбання необхідних будівельних матеріалів та обладнання.

1 вересня маємо отримати повністю оновлені приміщення, в яких юні Дунаєвчани продовжать торувати свій шлях до зірок в комфортних умовах!

Детальніше...