http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_2717/images/images-46143.jpg

Привітання працівникам ветеринарної медицини

дата створення: 2018-08-10

Вітаю працівників ветеринарної медицини з професійним святом!

12 серпня Україна буде вшановувати фахівців ветеринарії.

Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у цій галузі, відданні своїй професії. Для них робота - це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця. Дуже часто у цей день можна почути фразу: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». І це дуже точний і правильний вислів, особливо якщо врахувати, що ветеринарія убезпечує людей від безлічі хвороб тварин, запобігає епідеміям худоби, які можуть призводити до масштабних негативних наслідків. Це свідчить про важливість цієї професії для всіх мешканців громади.

Відзначаючи вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища, впевнена, що Ви і надалі будете докладати всіх зусиль для того, щоб українська ветеринарна практика відповідала найвищим міжнародним стандартам.

З повагою,

міський голова                                       Веліна ЗаяцьЧитайте такожПривітання міського голови Веліни Заяць з Днем Соборності України

дата створення: 2018-01-22

Шановна громадо!

Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.

На Водохреще цілюща свята йорданська вода завжди була здатною вигнати за поріг чвари й ненависть, натомість оберігала від зла, зціляла й об'єднувала душі, сприяла тому, щоб люди ставали ближчими один до одного.

Детальніше...


"Ластівка “ – домівка для дітей

дата створення: 2018-01-29

Погіршення екологічного становища, високий рівень захворюваності батьків, ряд невирішених соціально – економічних, психолого- педагогічних і медичних проблем сприяють збільшенню числа дітей з інвалідністю, роблячи цю проблему особливо актуальною

Протягом останніх дисятиріч світова спільнота все уважніше ставиться до проблем людей з інвалідністю. Особливо це відчутно у відношені до дітей з обмеженими можливостями здоров'я – самого соціально незахищеного прошарку нашого суспільства.

В наш час проблема соціального захисту дітей з інвалідністю в Україні набуває особливого значення, у зв’язку зі сталими тенденціями зростання їх частини в загальній структурі населення. За останні 10 років чисельність дітей із психофізичними вадами зросла на 25.4 %.У Дунаєвецькій ОТГ проживають 209 дітей, які мають інвалідність.

Детальніше...