http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_2717/images/images-46143.jpg

Привітання працівникам ветеринарної медицини

дата створення: 2018-08-10

Вітаю працівників ветеринарної медицини з професійним святом!

12 серпня Україна буде вшановувати фахівців ветеринарії.

Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у цій галузі, відданні своїй професії. Для них робота - це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця. Дуже часто у цей день можна почути фразу: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». І це дуже точний і правильний вислів, особливо якщо врахувати, що ветеринарія убезпечує людей від безлічі хвороб тварин, запобігає епідеміям худоби, які можуть призводити до масштабних негативних наслідків. Це свідчить про важливість цієї професії для всіх мешканців громади.

Відзначаючи вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища, впевнена, що Ви і надалі будете докладати всіх зусиль для того, щоб українська ветеринарна практика відповідала найвищим міжнародним стандартам.

З повагою,

міський голова                                       Веліна ЗаяцьЧитайте такожВшануймо пам`ять жертв Голодомору

дата створення: 2018-11-23

24 листопада – четверта субота місяця – є Днем пам’яті жертв голодоморів. У цей день Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932 – 1933 років.

Жалобні заходи розпочнуться біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору о 16.00 Національною хвилиною мовчання, після якої відбудеться Акція «Запали свічку пам’яті»...

 

Детальніше...


Виїзний прийом громадян з особистих питань у Рачинецькому старостинському окрузі

дата створення: 2018-08-08

Сьогодні, 8 серпня у селі Рачинці проводив особистий прийом громадян заступник міського голови Сергій Яценко.

Детальніше...