http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_2717/images/images-46143.jpg

Привітання працівникам ветеринарної медицини

дата створення: 2018-08-10

Вітаю працівників ветеринарної медицини з професійним святом!

12 серпня Україна буде вшановувати фахівців ветеринарії.

Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у цій галузі, відданні своїй професії. Для них робота - це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця. Дуже часто у цей день можна почути фразу: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». І це дуже точний і правильний вислів, особливо якщо врахувати, що ветеринарія убезпечує людей від безлічі хвороб тварин, запобігає епідеміям худоби, які можуть призводити до масштабних негативних наслідків. Це свідчить про важливість цієї професії для всіх мешканців громади.

Відзначаючи вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища, впевнена, що Ви і надалі будете докладати всіх зусиль для того, щоб українська ветеринарна практика відповідала найвищим міжнародним стандартам.

З повагою,

міський голова                                       Веліна ЗаяцьЧитайте також

Привітвання з Днем народження

дата створення: 2017-12-16

Цього дня свій День народженя зустрічає діловод Дунаєвецької міської ради Заплітняк Юрій Васильович.

Шановний Юріє Васильовичу!

Вітаємо колегу по роботі – прекрасного чоловіка  з днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Детальніше...