http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/08/2018-08-08_9494/images/images-8134.jpg

Виїзний прийом громадян з особистих питань у Рачинецькому старостинському окрузі

дата створення: 2018-08-08

Сьогодні, 8 серпня у селі Рачинці проводив особистий прийом громадян заступник міського голови Сергій Яценко.

На прийомі жителі села піднімали питання щодо методики нарахування вартості послуг з вивезення твердих побутових відходів, податку на земельні ділянки з межами населеного пункту, встановлення вуличного освітлення та облаштування громадської криниці, якою користуються жителі села з 1935 року.

Заступник міського голови надав роз’яснення з даних питань та визначив терміни можливого їх виконання.Читайте такожКапітальний ремонт ділянки водопроводу по вул. Шевченка від «Приватбанку» до вул. Красінських м. Дунаївці

дата створення: 2018-06-25

Міський водогін, прокладений по вул. Шевченка від водопровідного колодязя №1 на тротуарі біля ЗОШ №3 до вул. Красінських, з якого постачається питна вода у центр, половину міста і село Заставля, збудовано в 60-х роках ХХ сторіччя. Більша частина водогону виконана з чавунних водопровідних труб і перебуває в задовільному стані. Тому на цій ділянці часто трапляються аварії, для їх ліквідації доводиться проводити земляні роботи, при цьому псується покриття на тротуарах та проїзній частині вулиць Гагаріна, Шевченка, Красінських, що викликає нарікання з боку пішоходів та водіїв транспорту.

Детальніше...