http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/08/2018-08-08_9494/images/images-8134.jpg

Виїзний прийом громадян з особистих питань у Рачинецькому старостинському окрузі

дата створення: 2018-08-08

Сьогодні, 8 серпня у селі Рачинці проводив особистий прийом громадян заступник міського голови Сергій Яценко.

На прийомі жителі села піднімали питання щодо методики нарахування вартості послуг з вивезення твердих побутових відходів, податку на земельні ділянки з межами населеного пункту, встановлення вуличного освітлення та облаштування громадської криниці, якою користуються жителі села з 1935 року.

Заступник міського голови надав роз’яснення з даних питань та визначив терміни можливого їх виконання.Читайте такожПривітання міського голови з Днем енергетика

дата створення: 2018-12-22

Шановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Переоцінити значення енергетичної галузі для повноцінної життєдіяльності в суспільстві важко. Від організованої, чіткої роботи, професійності та вимогливості кожного працівника, залежить надійне забезпечення електроенергією всіх споживачів, а відтак, повноцінне життя кожної людини, розвиток економіки та майбутнє нашої держави. Щира подяка Вам за безцінний труд, який дозволяє нам жити в комфортних умовах та радіти благам, які Ви надаєте та підтримуєте щодня...

Детальніше...


Зміни в податковому законодавстві та основні положення Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік»

дата створення: 2019-01-24

Зверніть увагу на наступне:

1. 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 22.11.2018 р. № 2621-VIII, яким внесено зміни до Бюджетного кодексу України.

Зокрема, статтю 64 БКУ доповнено новим абзацом такого змісту: "Податок на доходи фізичних осіб, нарахований податковим агентом або фізичною особою, яка отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), сплачується таким податковим агентом або такою фізичною особою до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди (суборенди, емфітевзису)".

 

Детальніше...