http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_6336/images/images-92864.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_6336/images/images-32947.jpg

Засідання робочої групи комісії

дата створення: 2018-08-10

Сьогодні, 10 серпня 2018 року, у залі засідань міської ради відбулося засідання робочої комісії, на якому були присутні секретар міської ради Микола Островський, заступник міського голови Сергій Яценко. На порядку денному розглядалось питання щодо напрацювання схеми організації руху автотранспорту, та надано пропозицію про організацію парковки для автотранспорту по вул. Шевченка і вул. Красінських.Читайте такожМайстер-клас по вишиванню бісером

дата створення: 2018-03-22

Нещодавно реалізований проект “Мистецька скарбничка”, згуртував творчих людей, які захоплені творчістю та декоративно-прикладним мистецтвом. Тож, не зважаючи на закінчення проекту, продовжуються творчі зустрічі, а проводяться вони психологом КУ Дунаєвецької міської ради “Територіальний центр соціального обслуговування” Раїсою Попюк щосереди в приміщенні центру в рамках занять студії арт-терапії.

Так, на минулому тижні, збиралися помалювати любителі “петриківки”, а цієї середи пройшов цікавий майстер-клас по вишиванню бісером. Майстер-клас провела дунаївчанка, майстриня Оксана Ільніцька. Оксана Вікторівна презентувала лінійну техніку вишивки “гладь бісером”, про яку усі учасники майстер-класу дізналися вперше і захопились, як вони стверджують “з першого погляду”. Зустріч пройшла в теплій товариській атмосфері, додала учасникам нових знань та наснаги до творчості.

Детальніше...


Насилля як глобальна соціальна проблема

дата створення: 2017-12-08

Насильство над дітьми – це прояв емоційного, фізичного або сексуального домінування по відношенню до неповнолітніх. На сьогоднішній день даний феномен є глобальною проблемою. Щодня на сторінках газет з’являється інформація про подібні події. Відомості про зґвалтування та побиття дітей заполонили інтернет. У зв’язку з цим проводиться посильна робота щодо попередження виникнення подібних ситуацій, зокрема і у нашій громаді.

Детальніше...