http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_6336/images/images-92864.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/08/10/2018-08-10_6336/images/images-32947.jpg

Засідання робочої групи комісії

дата створення: 2018-08-10

Сьогодні, 10 серпня 2018 року, у залі засідань міської ради відбулося засідання робочої комісії, на якому були присутні секретар міської ради Микола Островський, заступник міського голови Сергій Яценко. На порядку денному розглядалось питання щодо напрацювання схеми організації руху автотранспорту, та надано пропозицію про організацію парковки для автотранспорту по вул. Шевченка і вул. Красінських.Читайте такожФорми та методи співробітництва «місто-село»

дата створення: 2019-02-04

Сутність ідеї урбанізації полягає в організації співробітництва між міськими та сільськими територіями на засадах взаємовигідної кооперації, розподілу повноважень, використання наявних переваг з метою наближення сільських територій до джерел концентрації інновацій, соціального та фінансового капіталу, інвестицій, до об’єктів соціальної, транспортної інфраструктури, притаманних міським поселенням, разом із більш активним залученням ресурсів, якими багаті сільські території, до процесів суспільного виробництва.

Детальніше...


Відкриваємо для себе Європу

дата створення: 2018-05-16

Напередодні Дня Європи, який відзначається в цьому році 19 травня, бібліотекарем Шаховал.Ю.С. було проведено засідання дискусійного клубу «Діалог» на базі ВПУ-36. «Європа – це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але водночас, спільних цінностей…» - саме такими словами розпочався захід. Багато цікавого, невідомого, загадкового, що таїть в собі Європа побачили та почули студенти І-го курсу ВПУ-36 та їх викладач Петренко Валентина Клементіївна. Студенти поринули в невідомий для них світ сьогодення країн Європейського Союзу, жваво обговорювали переваги вступу України до ЄС, дискутували щодо місця України серед європейських країн, уважно знайомились з укладом життя, традиціями та обрядами, з цікавою багатожанровою літературою країн Європи - невичерпним джерелом духовної культури континенту. Під час заходу присутні здійснили віртуальну подорож країнами Європи, познайомилися з цікавими фактами про кожну країну, кожний куточок Європи - частиною якої є і наша країна

Детальніше...