Сьогодні, 26 серпня відзначає свій День народження Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць.

Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою, яка вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед.

Ми бажаємо Вам творчих успіхів, сімейного благополуччя та звичайного жіночого щастя.

З повагою колектив міської ради.

МФК «Дунаївці» перемагає у Луцьку!

дата створення: 2019-02-03

У п’ятницю 1 лютого проходив черговий тур Чемпіонату України по футзалу серед команд другої ліги і для нас він видався успішним!

Цього дня МФК «Дунаївці» завітали у гості до ФК «Любарт» з міста Луцьк. З перших хвилин господарі майданчика не проявили спортивної гостинності і завдяки влучному удару відкрили рахунок у матчі але і Дунаєвчани із відповіддю не забарились і вже за хвилину не лише зрівняли рахунок а й вийшли вперед. В цілому весь перший тайм проходив з переваги Дунаєвчан але Волинянам щораз вдалось відіграватись і на перерву команди пішли за результативної нічиєї 4-4!

Детальніше...

Продовжуємо ліквідовувати наслідки негоди

дата створення: 2019-05-20

Сьогодні 20 травня для ліквідації наслідків стихії у селах Велика Кужелова, Миньківці направленно техніку КП «Благоустрій», що здійснює відведення води з господарських дворів та доріг. Залучається допомога важкої техніки, а саме бульдозерів КС 100, які надані за сприяння Загороднього Віктора Михайловича та Петльованого Руслана Федоровича, які будуть здійснювати відновлення доріг.