http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/05/2018-09-05_4702/images/images-73664.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/05/2018-09-05_4702/images/images-49510.jpg

Уряд виділив кошти з бюджету на закупівлю ліків та вакцин

дата створення: 2018-09-05

Шановні жителі громади!

До вашої уваги чергова розсилка інформаційних матеріалів Кабінету Міністрів України з актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.
В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн. Всі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам вони повинні надаватись безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності. Що потрібно знати про безкоштовні ліки в лікарнях в сьогоднішньому «Інформаційному віснику Уряду».Читайте такожПовір у себе.

дата створення: 2018-11-29

3 грудня – Міжнародний день інвалідів. На долях людей з обмеженими фізичними можливостями нелегкі випробування, однак вони, долаючи життєві труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. 29 листопада до Міжнародного дня інвалідів в Дунаєвецькій міській публічно - шкільній бібліотеці, працівники бібліотеки спільно з колективом Дунаєвецького будинку творчості школяра організували і провели концертно – розважальну програму під назвою «Повір у себе»...

Детальніше...


Томос про автокефалію Православної Церкви України встановлено в Софії Київській

дата створення: 2019-01-08

Президент Петро Порошенко разом з Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм внесли до собору Софії Київської Томос про автокефалію Православної Церкви України.

Цей документ напередодні був підписаний і переданий Вселенським Патріархом Варфоломієм в церкві Святого Георгія на Фанарі у Стамбулі.

Томос про автокефалію Православної Церкви України було урочисто встановлено перед царськими вратами в Софії Київській.

Детальніше...