http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/05/2018-09-05_4702/images/images-73664.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/05/2018-09-05_4702/images/images-49510.jpg

Уряд виділив кошти з бюджету на закупівлю ліків та вакцин

дата створення: 2018-09-05

Шановні жителі громади!

До вашої уваги чергова розсилка інформаційних матеріалів Кабінету Міністрів України з актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.
В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн. Всі лікарні мають перелік найнеобхідніших ліків, які закуповуються за державний кошт. Пацієнтам вони повинні надаватись безкоштовно. За дорученням Прем’єр-міністра з вересня всі медзаклади мають оприлюднювати перелік ліків, які є у них в наявності. Що потрібно знати про безкоштовні ліки в лікарнях в сьогоднішньому «Інформаційному віснику Уряду».Читайте такожОбмін досвідом – шлях до удосконалення

дата створення: 2018-06-21

21 червня о 10.00 годині, в рамках форуму старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки» у Дунаєвецьку громаду по обміну досвідом прибула делегація старост зі всієї України.

Робоча зустріч розпочалася із ознайомленням з практиками та результатами роботи об’єднанної територіальної громади, старост на старостинських округах, а саме Іванковецького старостинського округу, де гостинно усіх зустріли місцеві жителі. На цій зустрічі староста с. Іванківці познайомила гостей з приміщенням старостату та ФАПу, пунктом добровільної пожежної дружини. Згодом в сільському будинку культури відбулась презентація фільму про досягнекння та напрацювання Дунаєвецької ОТГ.

Детальніше...


Шляхом гідності і свободи

дата створення: 2018-11-20

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії України. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та свободи. Щоб вшанувати Героїв України з нагоди 5 річниці Революції Гідності, знаменної для нашої Батьківщини дати, в Дунаєвецькій міській публічно – шкільній бібліотеці 20 листопада проведено урок – хроніку: «Шляхом гідності і свободи»... 

Детальніше...