http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/07/2018-09-07_2082/images/images-69518.jpg

Інформація для орендарів земельних ділянок

дата створення: 2018-09-07

Одним із чинників, які впливають на стан надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Вагомою часткою серед платежів до місцевого бюджету Дунаєвецької міської ради є податок на доходи фізичних осіб.

Надходження зазначеного податку залежить від розміру плати за здану в оренду земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва або для ведення особистого селянського господарства, який визначається договором між власником земельної ділянки та орендарем.

З метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, рекомендуємо орендарям земельних  ділянок сільськогосподарського призначення на території Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади укладати (переукладати) договори оренди із землевласниками, орендна плата згідно яких становитиме не менше 8 відсотків від нормативно грошової оцінки землі.

 

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради

 

 

 

 

 

 

 Читайте також"Лідер читання" у Миньковецькому старостаті

дата створення: 2018-08-31

По всій Україні стартував Всеукраїнський конкурс "Лідер читання". Миньковецька бібліотека запросила бажаючих читачів взяти участь у конкурсі. Конкурс зібрав в стінах бібліотеки тих дітей, для яких книга є не тільки джерелом знань, а й другом і помічником, який порадить, збадьорить, навчить...

Детальніше...


Роботи з ліквідації наслідків підтоплення вулиць міста

дата створення: 2018-07-03

За вказівкою міського голови Веліни Заяць, КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дунаєвецької міської ради проводить роботи з ліквідації наслідків підтоплення вулиць Набережна та Спортивна, причиною яких стали несприятливі погодні умови та замулення труб водовідведення. Для цього вже прочищені труби встановлять на їх попереднє місце, а для попередження подальших підтоплень на розчищеній ділянці біля житлових будівель буде прокопано канаву.

Детальніше...