http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/07/2018-09-07_2082/images/images-69518.jpg

Інформація для орендарів земельних ділянок

дата створення: 2018-09-07

Одним із чинників, які впливають на стан надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Вагомою часткою серед платежів до місцевого бюджету Дунаєвецької міської ради є податок на доходи фізичних осіб.

Надходження зазначеного податку залежить від розміру плати за здану в оренду земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва або для ведення особистого селянського господарства, який визначається договором між власником земельної ділянки та орендарем.

З метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, рекомендуємо орендарям земельних  ділянок сільськогосподарського призначення на території Дунаєвецької об’єднаної територіальної громади укладати (переукладати) договори оренди із землевласниками, орендна плата згідно яких становитиме не менше 8 відсотків від нормативно грошової оцінки землі.

 

Виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради

 

 

 

 

 

 

 Читайте такожВиставка еко-торбинок для педагогів ЗДО

дата створення: 2018-12-06

Засідання педагогічної студії вихователя закладу дошкільної освіти №4 «Теремок» Л.Крупельницької «Формування екологічної свідомості у дітей дошкільного віку» відбулося 06 грудня 2018 року...

Детальніше...