http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/07/2018-09-07_9265/images/images-4045.jpg

Нехай вічною буде пам'ять про нього ...

дата створення: 2018-09-07

У ці дні минула четверта річниця від дня народження, а здається, що було це тільки вчора…

22 травня 2014 року під Волновахою,  Донецької області загинув наш односельчанин одним із перших в Хмельницькій області - Володимир Овчарук.

7 вересня 2018 року учні та вчителі Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст., працівники культури, староста та жителі села Лисець зібралися біля меморіальної дошки, яка встановлена на честь односельчанина В. Овчарука. Ворожа куля обірвала життя Володимира, на той час йому ще не було 35 років. І вже четвертий рік його батьки, дружина, діти, сестра усі хто його знав і шанує цю відважну людину збираються біля меморіальної дошки встановленої на стіні школи в пам'ять про те, що в Лисецькій школі навчався Володимир.

Захід відкрито гімном України. Траурний мітинг приурочений пам’яті В. Овчарука відкрила директор школи Медведюк А. В., хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого. Ведучі заходу Стецюк А. та Стецюк Н. запросили до слова маму В. Овчарука Лідію Михайлівну, яка працювала у школі вчителем математики. Лідія Михайлівна побажала учням школи успіхів у навчанні, здоров’я, щоб вони ніколи не знали горя, щоб їхні батьки були поряд з ними, бо на горе і біду її внуки Вадим та Ліана залишилися без батька ще зовсім малими, їхній батько загинув захищаючи кордони рідної України, від найближчого сусіда, лютого агресора Росії. Лідія Михайлівна звернулася до присутніх з горем і болем, по її обличчі котилася сльозинка за сльозинкою разом з тим плакала природа, крапельки дощу падали на землю і пропадали, як пропало життя її сина. У день народження збираються за святковим столом з радістю, а ми з болем і сумом біля меморіальної дошки. Разом із природою плачемо і просимо у Всевишнього, щоб в найближчий час закінчилося це кровопролиття, щоб батьки: виховували своїх дітей, навчали, няньчили внуків в мирній країні.

На кінець заходу учні та присутні поставили квіти до меморіальної дошки загиблого воїна та організованою ходою відвідали могилу, де поклали квіти і пом’янули хвилиною мовчання. Батьки Володимира Овчарука - Борис Степанович та Лідія Михайлівна подякували присутнім за те, що не забувають про їхнього сина та відзначають дні пам’яті, усіх присутніх Лідія Михайлівна пригостила солодащами.

Тож нехай вічною буде про нього пам'ять.

Зав. бібліотекою К. ТелячаЧитайте такожПрезидент підписав Закон, який підвищує соціальний захист військовослужбовців

дата створення: 2018-10-11

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця...

Детальніше...


Скарбниця історичної та культурної спадщини

дата створення: 2018-10-21

Музей є скарбницею історичної та культурної спадщини, а музейні експонати – носіями безцінної інформації про історію та культуру краю. Стан сучасного соціуму як в Україні, так і в світі, все частіше дозволяє говорити про нашу епоху як про поворотний момент в історії. У зв`язку з цим виникає необхідність пошуку нових орієнтирів, напрямків розвитку...

Детальніше...