http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/13/2018-09-13_1170/images/images-62494.jpg

Привітання з Днем комп'ютерника і програміста

дата створення: 2018-09-13

День комп’ютерника і програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року, цьогорічно воно припадає на 13 вересня.

І хоча, поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні.

Шановні працівники, цієї непростої сфери діяльності, Дунаєвецька міська рада щиро вітає Вас з професійним святом! Бажаємо здоров’я, натхнення, успіхів у роботі, поваги та підтримки від колег. Сімейного затишку і любові!

 

 

З повагою міський голова                                        Веліна ЗаяцьЧитайте такожДолучись до акції "Зроби Дунаївці святковими та привабливими"

дата створення: 2018-12-14

Новорічне оформлення вулиць і прикраса фасадів будівель громадського призначення у містах давно вже стала приємною традицією. Новорічні прикраси перетворюють сірі вулиці і будинки в яскраву казку і створюють святковий настрій перехожим. Яскраві фасади будівель, блискучі вітрини привертають до себе увагу і дарують позитивні емоції...

Детальніше...


Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

дата створення: 2018-05-30

Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?

Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

 

Детальніше...