http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/13/2018-09-13_1170/images/images-62494.jpg

Привітання з Днем комп'ютерника і програміста

дата створення: 2018-09-13

День комп’ютерника і програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року, цьогорічно воно припадає на 13 вересня.

І хоча, поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні.

Шановні працівники, цієї непростої сфери діяльності, Дунаєвецька міська рада щиро вітає Вас з професійним святом! Бажаємо здоров’я, натхнення, успіхів у роботі, поваги та підтримки від колег. Сімейного затишку і любові!

 

 

З повагою міський голова                                        Веліна ЗаяцьЧитайте такожПоїздка до Верховної Ради України

дата створення: 2018-03-27

Древній та вічно молодий Київ! Хто не доторкнувся до серця нашої країни – той не зміг до кінця відчути себе справжнім патріотом. У лідерів учнівського самоврядування шкіл нашої Дунаєвецької територіальної громади давно була мрія відвідати найвищий законодавчий орган нашої держави – Верховну Раду України. І ось, завдячуючи народному депутату України Герезі О.В, його помічнику Григор’євій О.О., депутату обласної ради Уляні Ткаченко, працівникам громадської приймальні народного депутата, зокрема, Івшиній Н.М. та за сприяння міського голови Заяць В.В., ця мрія стала реальністю. 26 березня понад 40 вихованців - лідерів учнівського самоврядування та переможців обласних, всеукраїнських змагань та конкурсів разом з педагогами Будинку творчості школяра відвідали столицю нашої держави. Незабутні враження отримали наші школярі від цікавої та змістовної екскурсії у Верховній Раді. Побувавши на балконі сесійної зали, кожен намагався уявити себе майбутнім народним депутатом, став свідком історії українського державотворення. Із хвилюванням від побаченого на Майдані, вшанували пам'ять захисників української незалежності, відвідали відомі історичні пам’ятки древнього Києва, Національний музей історії та культури нашої країни. А ще із задоволенням покаталися на фунікулері, помилувалися неповторними краєвидами київських схилів могутнього Дніпра . Колектив вихованців, педагогів та батьків Будинку творчості школяра щиро дякує за такий подарунок усім, хто допоміг у здійсненні дитячих мрій!

Детальніше...


Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

дата створення: 2018-10-10

Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з районною федерацією футболу, гостинно запрошують усіх прихильників спорту на перегляд календарної гри вирішального етапу чемпіонату Хмельницької області серед збірних міст та районів Прем’єр-ліги між командами ФК «Дунаївці» - ФК «Хмельницький» м. Хмельницький, яка відбудеться в середу 10 жовтня на міському стадіоні «Колос».

Початок гри: 16:00 год.

Команда чекає на Вашу підтримку!!!

Детальніше...