http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/13/2018-09-13_6407/images/images-37627.jpg

Семінар для працівників юридичних служб

дата створення: 2018-09-13

У Хмельницькому Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування 12-13 вересня 2018 року проходить короткостроковий семінар «Організація діяльності юридичної служби органу місцевого самоврядування в умовах децентралізації», в якому беруть участь представники юридичних служб органів місцевого самоврядування, від Дунаєвецької міської ОТГ – головний спеціаліст юридичного відділу Раїса Богуш .Читайте такожМешканців Вихрівського старостинського округу турбують погані дороги та проблемні орендарі земель

дата створення: 2018-04-12

Виїзні зустрічі громадян із головою та керівниками структурних підрозділів Дунаєвецької міської ради проводяться згідно із графіком, з метою спілкування з мешканцями громади та допомоги їм у вирішенні проблемних питань. 11 квітня, голова Дунаєвецької міської об’єднаної громади Веліна Заяць та керівники структурних підрозділів міської ради провели черговий виїзний прийом громадян у Вихрівському старостинському окрузі.

Проблеми, з якими жителі сіл Вихрівка та Пільний Мукарів звернулися до міського голови, в основному стосувалися земельних відносин, освітлення вулиць та ремонту доріг.

Детальніше...


БЕРЕЖІТЬСЯ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ!

дата створення: 2018-01-18

Навіть не дуже значне пониження температури як для наших широт в Україні призводить до сотень людських жертв. Як приклад - нещодавні летальні випадки у Львівській області. 
Однак багатьох із трагічних випадків не сталося б, якби населення дотримувалось правил поведінки в холодну пору року та надання своєчасної та кваліфікованої допомоги постраждалим.

Детальніше...