http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/13/2018-09-13_829/images/images-32436.jpg

В Україні атестовано перших енергоаудиторів, які будуть здійснювати енергетичну сертифікацію будівель

дата створення: 2018-09-13

У співпраці з Держенергоефективності вже створено перші в Україні комісії для атестації енергоаудиторів, зокрема, у таких закладах вищої освіти:

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА, http://www.knuba.edu.ua);

Запорізька державна інженерна академія (http://www.zgia.zp.ua).

Днями у КНУБА відбулася перша атестація енергоаудиторів. За її результатами
5 фахівців отримали право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем будівель. Базу атестованих енергоаудиторів опубліковано на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification.

Сертифікати енергетичної ефективності будівель також буде оприлюднено на сайті Агентства.

«Приємно відзначити високу активність університетів та академій щодо створення атестаційних комісій. Ми, у свою чергу, готові підтримувати їх у цьому напрямку», -прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Так, фактично за кілька місяців 22 заклади вищої освіти уклали з Агентством угоди щодо співпраці стосовно підготовки та атестації енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification).

Агентством спільно з КНУБА вже розроблено зразки тестових та ситуаційних завдань для атестації енергоаудиторів, з якими можна ознайомитися на сайті Агентства (http://saee.gov.ua/sites/default/files/1_14.pdf).

Із усіма підписантами проводяться консультації щодо підготовки навчальних програм.

«Закликаю заклади вищої освіти впроваджувати навчальні програми для підготовки енергоаудиторів та створювати відповідні атестаційні комісії, щоб прискорити процес сертифікації енергетичної ефективності будівель», - повідомив С.Савчук.Читайте такожВітання з Днем фармацевтичного працівника

дата створення: 2018-09-15

Фармацевтична галузь — дуже важлива ланка в системі охорони здоров’я нації, яка кожній людині дає надію на зцілення. Нехай ваша плідна праця і в подальшому надихає вас на творчість, збагачується досвідом та приносить полегшення і радість людям, яким необхідна ваша допомога!

Детальніше...


Повір у себе.

дата створення: 2018-11-29

3 грудня – Міжнародний день інвалідів. На долях людей з обмеженими фізичними можливостями нелегкі випробування, однак вони, долаючи життєві труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. 29 листопада до Міжнародного дня інвалідів в Дунаєвецькій міській публічно - шкільній бібліотеці, працівники бібліотеки спільно з колективом Дунаєвецького будинку творчості школяра організували і провели концертно – розважальну програму під назвою «Повір у себе»...

Детальніше...