http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/13/2018-09-13_829/images/images-32436.jpg

В Україні атестовано перших енергоаудиторів, які будуть здійснювати енергетичну сертифікацію будівель

дата створення: 2018-09-13

У співпраці з Держенергоефективності вже створено перші в Україні комісії для атестації енергоаудиторів, зокрема, у таких закладах вищої освіти:

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА, http://www.knuba.edu.ua);

Запорізька державна інженерна академія (http://www.zgia.zp.ua).

Днями у КНУБА відбулася перша атестація енергоаудиторів. За її результатами
5 фахівців отримали право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем будівель. Базу атестованих енергоаудиторів опубліковано на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification.

Сертифікати енергетичної ефективності будівель також буде оприлюднено на сайті Агентства.

«Приємно відзначити високу активність університетів та академій щодо створення атестаційних комісій. Ми, у свою чергу, готові підтримувати їх у цьому напрямку», -прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Так, фактично за кілька місяців 22 заклади вищої освіти уклали з Агентством угоди щодо співпраці стосовно підготовки та атестації енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification).

Агентством спільно з КНУБА вже розроблено зразки тестових та ситуаційних завдань для атестації енергоаудиторів, з якими можна ознайомитися на сайті Агентства (http://saee.gov.ua/sites/default/files/1_14.pdf).

Із усіма підписантами проводяться консультації щодо підготовки навчальних програм.

«Закликаю заклади вищої освіти впроваджувати навчальні програми для підготовки енергоаудиторів та створювати відповідні атестаційні комісії, щоб прискорити процес сертифікації енергетичної ефективності будівель», - повідомив С.Савчук.Читайте такожВерховна Рада підтримала введення в Україні воєнного стану

дата створення: 2018-11-27

Верховна Рада підтримала Указ Президента про введення в Україні воєнного стану.

За відповідне рішення проголосувало 276 депутатів із 330 присутніх.

Згідно з Указом воєнний стан буде запроваджено з дев’ятої години ранку 28 листопада терміном на 30 днів на території Вінницької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії...

Детальніше...


Привітання з Днем народження

дата створення: 2018-10-09

Цього дня свій День народження зустрічає головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансів Надія Яворська.

Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і  пощастить здійснити всі мрії! 

З повагою міський голова                                                Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...