http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/14/2018-09-14_4019/images/images-18468.jpg

День мобілізаційного працівника України.

дата створення: 2018-09-14

День мобілізаційного працівника України святкують 14 вересня. Цей день є свідченням заслуг багатьох поколінь фахівців мобілізаційної роботи, символом вшанування традицій, оцінкою вагомого внеску в забезпечення оборонної могутності нашої Батьківщини. Ваша повсякденна наполеглива праця, вдосконалена мобілізаційна готовність війська та мобілізаційна робота характеризує високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу. У теперішній час коли на нашій землі стало дуже неспокійно, ви виконуєте надзвичайно важливу місію для України, захищаєте національну безпеку та зберігаєте спокій громадян.

У День мобілізаційного працівника дозвольте побажати військовослужбовцям, працівникам призовних пунктів та військовим комісіріатам, а також всім мобілізаційним працівникам і правоохоронним органам Дунаєвецької міської ОТГ міцного здоров`я, щастя, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності нашої незалежної України.

З повагою міський голова                                                      Веліна ЗаяцьЧитайте такожЩо змінилося за рік медичної реформи

дата створення: 2018-10-23

Минув рік з дня голосування за медичну реформу в стінах Верховної Ради. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що змінилося в системі охорони здоров’я за цей рік.

Рік тому Верховна Рада України проголосувала за Закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» і таким чином дала «зелене світло» реформі фінансової системи медицини. В грудні цей закон підписав Президент України...

Детальніше...