http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/14/2018-09-14_4019/images/images-18468.jpg

День мобілізаційного працівника України.

дата створення: 2018-09-14

День мобілізаційного працівника України святкують 14 вересня. Цей день є свідченням заслуг багатьох поколінь фахівців мобілізаційної роботи, символом вшанування традицій, оцінкою вагомого внеску в забезпечення оборонної могутності нашої Батьківщини. Ваша повсякденна наполеглива праця, вдосконалена мобілізаційна готовність війська та мобілізаційна робота характеризує високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу. У теперішній час коли на нашій землі стало дуже неспокійно, ви виконуєте надзвичайно важливу місію для України, захищаєте національну безпеку та зберігаєте спокій громадян.

У День мобілізаційного працівника дозвольте побажати військовослужбовцям, працівникам призовних пунктів та військовим комісіріатам, а також всім мобілізаційним працівникам і правоохоронним органам Дунаєвецької міської ОТГ міцного здоров`я, щастя, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності нашої незалежної України.

З повагою міський голова                                                      Веліна ЗаяцьЧитайте такожЗВІТ комунального підприємства теплових мереж Дунаєвецької міської ради за період з 18.06.2018 р. – 22.06.2018 р.

дата створення: 2018-06-24

1.Заготовлено 30 м3 дров твердих порід.

2. Проведено ремонт запірної арматури, промивання та гідравлічні випробування на щільність теплових мереж від приміщення ВПУ-36 до будівлі управління праці та СЗН та будинку культури.

3.Встановлені електричні лічильники після проведених держповірок на котельнях про вул. Горького, 1А, Франца Лендера, 53, та Б. Хмельницького, 23.

Детальніше...


Конференція " Залучення громадськості в управлінську діяльность органів місцевого самоврядування"

дата створення: 2018-07-31

31 липня об 11.00 годині в м. Києві в рамках проекту «Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація малих міст України» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта відбудеться підсумкова конференція, в якій взяв участь головний спеціаліст юридичного відділу Ілля Осадчук.

Детальніше...